Strojársky technológ - potravinová výroba

FIRSTKLAS družstvo

Miesto práce
Malá Ida
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie technologických postupov pre výrobu cestovín
- Spolupráca pri návrhu výroby nových výrobkov
- Implementácia nových technológií, príprava a realizácia investícií v rámci zverenej technológie výrobkov a obalových materiálov
- Zabezpečovanie technologického dozoru počas výroby
- Koordinácia výroby vzoriek
- Stanovenie optimálnych podmienok vo výrobe v rámci dosiahnutia hospodárskeho výsledku
- Spolupráca na optimalizácii procesov vo výrobe
- Aplikácia know-how do postupov a technická podpora pre sériovú výrobu
- Spolupráca s manažérom výroby a ostatnými kolegami v rámci rodinnej spoločnosti
- Servis a zabezpečenie plynulého chodu pridelených strojov
- Správa technologickej dokumentácie legislatívy a procesov – technológia a nehnuteľnosti
- Koordinácia a technická podpora pre stanovenie nových technologických postupov

- k dispozícii automobil aj na súkromné účely
- parkovanie v priestoroch spoločnosti
- zabezpečená strava na prevádzke
- technológia a priestory tej najvyššej kvality
- možnosť školení a profesijného rastu
- nadpriemerný plat

Sme slovenská inovatívna spoločnosť, ktorý vyrába cestoviny tej najvyššej kvality. Pracovať budeš v modernom prostredí s pozitívne naladenými kolegami kde sú výsledky a práca oceňované.

V prípade záujmu odošli svoj životopis na email: [email protected]
Motivačný list nie je potrebný. Stačí keď nás presvedčíš osobne. Tešíme sa na stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2023 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Strojníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Znalosť technickej dokumentácie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme človeka, ktorý má záujem pracovať a zdokonaľovať sa.
Človeka, ktorého inšpiruje práca vo výrobe a je otvorený novým nápadom.
Mal by si vedieť čítať technickú a projektovú dokumentáciu a poznať postupy potrebné pre výrobu kvalitných produktov. Prax z oblasti potravinárstva je pre nás veľkou výhodou.

Profesionálny a seriózny prístup je pre nás taktiež samozrejmosť ako aj zodpovednosť, komunikatívnosť a otvorenosť.

Sme slovenská inovatívna spoločnosť, ktorá vyrába cestoviny tej najvyššej kvality. Pracovať budeš v modernom prostredí s pozitívne naladenými kolegami kde sú výsledky a práca oceňované.

Cestovináreň FIRSTKLAS sa nachádza v malej dedine na východnom Slovensku. Od roku 2017 sa nepretržite pracovalo na náročnom vývoji cestovín a zdokonalení výrobnej technológie.

Viac informácií sa dozvieš na našej stránke

Kontakt

ID: 4499905  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac