Agronóm rastlinnej výroby

FirstFarms Agra M s. r. o.

Miesto práce
Vinohrádok, Malacky-Vinohrádok
Termín nástupu
dohodou
1 250 - 1 500 EUR/mesiac+ prípadné ďalšie zložky mzdy budú predmetom osobného pohovoru ( v závislosti od skúseností a praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie agendy poľnohosp. evidencií
Tvorenie osevných postupov
Zabezpečovanie osiv, hnojív a pod
dohľad nad spracovaním a prípravou pôdy, výsevom a výsadbou
Kontrolovanie vývoja rastlín, zabezpečenie ich výživy a ochrany počas vegetácie.
Zbieranie plodín a ich následné spracovanie alebo skladovanie
Analýzy výsledkov v RV
Práca so systémom, evidencia pozemkov (ISAT, WayQuest)
Tvorenie podkladov k žiadostiam a dotáciám
Práca s výnosovými mapami
Nakoľko sme spoločnosť, ktorá preferuje inovatívne metódy moderného poľnohospodárstva, očakávame od uchádzačov rovnaké nastavenie.

Ponúkame prácu v atraktívnom a dynamickom prostredí moderného poľnohospodárstva. Sme stabilná a prosperujúca spoločnosť s najnovšími výrobnými technológiami a postupmi. Vytvárame priestor pre sebarealizáciu, profesijný rast a osobný rozvoj zamestnancov. Pravidelné profesijné školenia a vzdelávacie workshopy. Poskytujem stravovací príspevok v hodnote 6 EUR, bezplatný jazykový kurz AJ, mobilný telefón, PC, služobné vozidlo a možnosť ubytovania.

Chceme poďakovať všetkým uchádzačom, ktorí nám pošlú svoj životopis. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí budú vybraní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- flexibilita, samostatnosť
- zmysel pre tímovú spoluprácu
- vyrovnaný postoj k pracovnému zaťaženiu

FirstFarms A/S je dánska akciová spoločnosť, ktorá investuje do poľnohospodárstva a pôdy v centrálnej Európe. Spoločnosť nakupuje a modernizuje poľnohospodárske spoločnosti a pôdu s cieľom optimalizovať ich fungovanie tak, aby budúca produkcia poľnohospodárskej výroby bola konkurencieschopná z hľadiska ceny a kvality. Spoločnosť je kótovaná na NASDAQ Kodaň od decembra 2006.
Na Slovensku sa spoločnosť FirstFarms zaviazala k jednej z najväčších dánskych poľnohospodárskych investícií vo východnej Európe akvizíciou poľnohospodárskych spoločností na Slovensku v rokoch 2005, 2006, 2007 a 2019 Agra M., Mast Stupava, Mlyn Záhorie, Morava Agro a Gabčíkovo. Spoločnosť tu obhospodaruje približne 11 000 hektárov, ktoré pozostávajú predovšetkým z nájomnej úrodnej poľnohospodárskej pôdy a vyprodukovala zásoby hovädzieho dobytka a ošípaných.
V slovenských spoločnostiach FirstFarms dosiahla významný pokrok v oblasti efektívnosti výroby vďaka cieleným výrobným investíciám a úspešnej implementácii podnikateľského konceptu, ktorý zahŕňa využitie dánskeho poľnohospodárskeho riadenia a know-how. Tieto spoločnosti sa prevádzkujú spoločne, a tak spoločnosti dosahujú aj úspory z rozsahu vplyvom synergického efektu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4028379  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac