Referent pôdneho fondu

FirstFarms Agra M s. r. o.

Miesto práce
Malacky-Vinohrádok
Termín nástupu
1.4.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 E a ďalšie zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyhotovovanie a evidencia nájomných zmlúv spoločnosti a jej skupiny, vyhotovovanie ročných predpisov nájomného spoločnosti a jej skupiny, periodická evidencia a kontrola ne/vyplateného nájomného spoločnosti a jej skupiny, príprava podkladov na výplatu nájomného rôznymi formami spoločnosti a jej skupiny, archivácia nájomných zmlúv, evidencia a spracovanie daní za užívané pozemky, evidencia zmlúv na prenájom pozemkov /bilboardy/ evidencia kúpnych zmlúv spoločnosti a jej skupiny, príprava podkladov pre právne oddelenie účasť na vzdelávacích aktivitách, ako aj ďalšie úkony týkajúce sa práce na pôdnom oddelení spoločnosti.

jazykový kurz (AJ/NJ), dožinková slávnosť, športové dni, balíčky vitamínov/ovocia, deň rodiny, vianočný večierok, chrípková vakcinácia, gastro lístky 4,50 E,

Uchádzači, ktorých pozveme do výberového konania budú požiadaný o praktickú ukážku práce v excel/word/outlook

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.4.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zmysle pre prácu s číslami, pre evidenciu a štatistiku
prezícnosť , orientácia na detail

FirstFarms Agra M s.r.o. je súčasťou dánskej skupiny FirstFarms A/S, registrovanej na burze cenných papierov v Dánsku. FirstFarms s.r.o. sa prostredníctvom svojich dcérskych spoločností zameriava na produkciu kravského mlieka a rastlinnú výrobu.
Spoločnosť tvoria dve výrobné divízie a to rastlinná a živočíšna výroba.
Rastlinná divízia má sídlo v Malackách na Vinohrádku. Súčasťou rastlinnej divízie je aj stredisko mechanizácie.
Živočíšna výroba sa nachádza na 4 farmách – Malacky, Suchohrad, Plavecký Štvrtok, Stupava, spoločnosť chová 2900 ks mliečneho dobytka a kultivuje cca 9500 ha ornej pôdy. Skupina FirstFarms chce patriť medzi najväčšie a najlepšie spoločnosti vo svojom segmente v Európe.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FirstFarms s.r.o.
Vinohrádok 5741
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Erika Vrbiková
E-mail: poslať životopis
ID: 3622296   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 E a ďalšie zložky