Zootechnik

FirstFarms Agra M s. r. o.

Miesto práce
Plavecký Štvrtok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 650 EUR + všetky ostatné zložky odmeny až do finálnej podoby sú predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a kontrola denných pracovných rutín na farme HD v spolupráci s ostatnými zootechnikmi
- vzdelávanie a zaškoľovanie zamestnancov
- evidencia a vyhodnocovanie produkčných ukazovateľov

- stravný lístok v hodnote 4,50 EUR
- jazykové kurzy
-pitný režim
- rôzne spoločenské akcie
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré organizačné, sociálne a komunikačné schopnosti
- flexibilita
- chuť pracovať v dynamickom pracovnom prostredí s najnovšími technológiami

FirstFarms Agra M s.r.o. je súčasťou dánskej skupiny FirstFarms A/S, registrovanej na burze cenných papierov v Dánsku. FirstFarms s.r.o. sa prostredníctvom svojich dcérskych spoločností zameriava na produkciu kravského mlieka a rastlinnú výrobu.
Spoločnosť tvoria dve výrobné divízie a to rastlinná a živočíšna výroba.
Rastlinná divízia má sídlo v Malackách na Vinohrádku. Súčasťou rastlinnej divízie je aj stredisko mechanizácie.
Živočíšna výroba sa nachádza na 4 farmách – Malacky, Suchohrad, Plavecký Štvrtok, Stupava, spoločnosť chová 2900 ks mliečneho dobytka a kultivuje cca 9500 ha ornej pôdy. Skupina FirstFarms chce patriť medzi najväčšie a najlepšie spoločnosti vo svojom segmente v Európe.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FirstFarms Agra M, s.r.o.
Vinohrádok 5741
901 13 Malacky
ID: 3444535   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 650 EUR + všetky ostatné zložky odmeny až do finálnej podoby sú predmetom osobného stretnutia