Vodič skupiny C

FirstFarms Agra M s. r. o.

Miesto práce
Vinohrádok 5741, Malacky
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
hodinová sadzba v skúšobnej dobe 3,70 EUR po ukončení skúšobnej doby 4,30 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

strojové kŕmenie zvierat na farme Plavecký Štvrtok ( kŕmny voz Siloking) , práca s nakladačmi, práca s traktorom

- stravný lístok v hodnote 4 EUR
- možnosť kurzu cudzieho jazyka

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E, T

Počet rokov praxe

1

-kladný vzťah k zvieratám,
- zodpovedný, flexibilný, vyrovnaný postoj k pracovnému zaťaženiu, kolektívny,

FirstFarms Agra M s.r.o. je súčasťou dánskej skupiny FirstFarms A/S, registrovanej na burze cenných papierov v Dánsku. FirstFarms s.r.o. sa prostredníctvom svojich dcérskych spoločností zameriava na produkciu kravského mlieka a rastlinnú výrobu.
Spoločnosť tvoria dve výrobné divízie a to rastlinná a živočíšna výroba.
Rastlinná divízia má sídlo v Malackách na Vinohrádku. Súčasťou rastlinnej divízie je aj stredisko mechanizácie.
Živočíšna výroba sa nachádza na 4 farmách – Malacky, Suchohrad, Plavecký Štvrtok, Stupava, spoločnosť chová 2700 ks mliečneho dobytka a kultivuje cca 9000 ha ornej pôdy. Skupina FirstFarms chce patriť medzi najväčšie a najlepšie spoločnosti vo svojom segmente v Európe.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FirstFarms Agra M, s.r.o.
Vinohrádok 5741
901 13 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Stachovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 2930510   Dátum zverejnenia: 10.11.2017