Ošetrovateľ hovädzieho dobytka

FirstFarms Agra M s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
4,30 EUR v skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- všeobecná starostlivosť o hovädzí dobytok
- starostlivosť o zvieratá tesne pred a po otelení

základná hodinová sadzba počas skúšobnej doby 4,30 EUR
stravný lístok v hodnote 4,50 EUR
kurz anglického jazyka
možnosť ubytovania
príplatky za víkend, nočný a za sviatok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kladný vzťah k zvieratám, kolektívny duch, vyrovnaný postoj k pracovnému zaťaženiu, chuť pracovať v dynamickom pracovnom prostredí s najnovšími technológiami

FirstFarms A/S je dánska akciová spoločnosť, ktorá investuje do poľnohospodárstva a pôdy v centrálnej Európe. Spoločnosť nakupuje a modernizuje poľnohospodárske spoločnosti a pôdu s cieľom optimalizovať ich fungovanie tak, aby budúca produkcia poľnohospodárskej výroby bola konkurencieschopná z hľadiska ceny a kvality. Spoločnosť je kótovaná na NASDAQ Kodaň od decembra 2006.
Na Slovensku sa spoločnosť FirstFarms zaviazala k jednej z najväčších dánskych poľnohospodárskych investícií vo východnej Európe akvizíciou poľnohospodárskych spoločností na Slovensku v rokoch 2005, 2006, 2007 a 2019 Agra M., Mast Stupava, Mlyn Záhorie, Morava Agro a Gabčíkovo. Spoločnosť tu obhospodaruje približne 11 000 hektárov, ktoré pozostávajú predovšetkým z nájomnej úrodnej poľnohospodárskej pôdy a vyprodukovala zásoby hovädzieho dobytka a ošípaných.
V slovenských spoločnostiach FirstFarms dosiahla významný pokrok v oblasti efektívnosti výroby vďaka cieleným výrobným investíciám a úspešnej implementácii podnikateľského konceptu, ktorý zahŕňa využitie dánskeho poľnohospodárskeho riadenia a know-how. Tieto spoločnosti sa prevádzkujú spoločne, a tak spoločnosti dosahujú aj úspory z rozsahu vplyvom synergického efektu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2340833  Dátum zverejnenia: 2.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,30 EUR v skúšobnej dobe