Dojič

FirstFarms Agra M s. r. o.

Miesto práce
Plavecký Štvrtok, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
4,30 hodinová sadzba brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca dojiča obsahuje súbor činností spojených s pravidelným strojovým dojením kráv. Pracovník zodpovedá za kvalitne odvedenú prácu, dodržiavanie hygienických podmienok a štandardných pracovných postupov zamestnávateľa. Pracuje sa na dve zmeny ranná - nočná

- stravný lístok v hodnote 4 EUR
- ponuka ubytovania v Malackách ( podniková ubytovňa)
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť ponúka príplatky k základnej hodinovej sadzbe za odpracované roky.
- víkendový príplatok
- nočný príplatok
- príplatok za sviatok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, flexibilita, pracovitosť, pozitívny vzťah k zvieratám, abstinent, pozícia je vhodná pre ženy aj mužov

FirstFarms Agra M s.r.o. je súčasťou dánskej skupiny FirstFarms A/S, registrovanej na burze cenných papierov v Dánsku. FirstFarms s.r.o. sa prostredníctvom svojich dcérskych spoločností zameriava na produkciu kravského mlieka a rastlinnú výrobu.
Spoločnosť tvoria dve výrobné divízie a to rastlinná a živočíšna výroba.
Rastlinná divízia má sídlo v Malackách na Vinohrádku. Súčasťou rastlinnej divízie je aj stredisko mechanizácie.
Živočíšna výroba sa nachádza na 4 farmách – Malacky, Suchohrad, Plavecký Štvrtok, Stupava, spoločnosť chová 2900 ks mliečneho dobytka a kultivuje cca 9500 ha ornej pôdy. Skupina FirstFarms chce patriť medzi najväčšie a najlepšie spoločnosti vo svojom segmente v Európe.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FirstFarms Agra M, s.r.o.
Vinohrádok 5741
901 13 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Stachovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 1872163   Dátum zverejnenia: 12.1.2018