Pracovná príležitosť aj v pandemickej dobe (Obchodný zástupca)

First Wealth Management, s. r. o.

Miesto práce
Námestie osloboditeľov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 - 3 000 EUR/mesiacFixná mzda + provízie pri dosiahnutí cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Telefonický predaj prudktov spoločnosti
- Komunikácia s privátnymi a korporátnymi klientami
- Rozširovanie a správa klientského portfólia skupiny
- Vedenie obchodných rokovaní v kancelárii
- Tvorba a upevňovanie vzťahov so stávajucími klientami
- Vedenie vlastnej administratívy

- Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti a jej partnerov
- Motivačné platové ohodnotenie ( hrubá mzda + bonusy a provízie )
- Práca s kvalitnými produktami a službami pre bonitných klientov
- Možnosť kariérneho postupu
- Ůplne nová a designová kancelária v centre Košíc ( Duett Business Residence )
- Prijemné pracovné prostredie v mladom kolektíve
- Firemné bonusy
- Firemné dovolenky

Sme novovzniknutý projekt s jedinečnou komplexnou službou pre podnikateľou, ktorú na trhu neponúka nikto iný. Hľadáme do teamu uchádzačov, ktorý plánuju dlhodobú kariéru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme proaktívnych jedincou s dôrazom na výsledok
- reprezentatívne vystupovanie
- dobré komunikačné schopnosti
- bezúhonnosť a zodpovednosť
- chuť sa vzdelávať

V česko – slovenskom biznise sa pohybujeme viac ako 20 rokov. Vyslúžili sme si dôveru 1500 dlhoročných a hlavne spokojných klientov.
Podarilo sa nám postupne spojiť niekoľko silných subjektov, z čoho vznikla suverénna jednotka na tuzemskom trhu v oblasti správy majetku a biznis poradenstva.

www.1wm.sk
ID: 3765772  Dátum zverejnenia: 11.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac