1 000 - 1 500 EUR

Obchodný manažér - predaj informačného systému v oblasti stavebníctva

First information systems, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov
- vedenie obchodných rokovaní a prezentácia produktu
- komunikácia s existujúcimi zákazníkmi o nových riešeniach
- tvorba cenových ponúk
- príprava zmlúv

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 € - 1500 € Mzda sa skladá zo Základnej mzdy, mesačných výkonnostných prémií a polročných prémií, v závislosti od skúseností a výsledkov

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v prostredí dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- príjemné pracovné prostredie v kancelárii (nie Open–Space), káva a nápoje na
pracovisku
- motivujúce platové ohodnotenie
- teambuilding, podpora vzdelávania, jazykový kurz
- k dispozícii služobný mobilný telefón, notebook
- zaujímavé projekty pre významných klientov
- pružný pracovný čas

Vybraný uchádzač prejde dôkladných zaškolením k softvérovému produktu formou účasti na prebiehajúcich projektoch v pozícii konzultanta (konzultácie, školenia, nastavovanie systému u klienta a pod.).
Po oboznámení sa s produktom, jeho funkcionalitou a získaní skúseností s implementáciou produktu, bude uchádzač postupne zapojovaný do obchodných činností a následne preradený na obchodné oddelenie.
Zamestnávateľom bude materská spoločnosť First information systems, s.r.o. Ostrava, miesto práce Žilina.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti Stavebníctva a/alebo IT
- preukázateľné skúsenosti s predajom SW riešení
- výhodou prax v konzultačnej činnosti softvérových riešení
- výborné komunikačné zručnosti, samostatnosť, spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie

Spoločnosť First information systems, s.r.o. spolu s materskou spoločnosťou First information systems, s.r.o. Ostrava, sú softwarové firmy so špecializáciou na dodávky informačných systémov RSV a Helios Orange. Na tomto poli dosiahli v minulosti významných úspechov a sú považované za jednotku na trhu ČR a SR.
Jedná sa o stabilnú softvérovú firmu s viac ako 25 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Andreja Kmeťa 316/16
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Birošová
Tel.: +421902917604
E-mail: poslať životopis
ID: 3712508   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € - 1500 € Mzda sa skladá zo Základnej mzdy, mesačných výkonnostných prémií a polročných prémií, v závislosti od skúseností a výsledkov