Quality Assurance Manager / Manažér kvality (Food/Potraviny)

FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 900 EUR/mesiacPonukaný plat je len orientačný a závisí od praxe a relevantných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš výzvu? Si organizovaný/á a vies sa prispôsobiť aktuálnym požiadavkám trhu? Komunikácia ti nerobí problém a si rád s ľuďmi v dennodennom kontakte? Máme pre teba skvelú prácu na Oddelení kvality a bezpečnosti potravin (Quality & Compliance) , kde vstúpiš do sveta medzinárodneho obchodu s potravinami.

• Aktualizovanie a príprava dokumentov HACCP/IFS/Organic v súlade s platnou legislatívou (komunikácia s externým konzultantom)
• Navrhovanie opatrení v prípade nezhody zásadného charakteru týkajúceho sa nekvality všetkého druhu
• Komunikácia s externými audítormi
• Odstránenie auditom zistených nezhôd v oblasti kvality
• Komunikácia s externými laboratoriámi, konzultačnými spoločnosťami, autoritami a regulátormi
• Kontrolné činnosti v oblasti kvality výrobkov a dodržiavania súladu s legislatívou a požiadavkami zákazníkov
• Kontrola vzoriek a špecifikácií produktov
• Príprava, kontrola a zodpovednosť za textovú časť etikiet a obalových materiálov výrobkov
• Riešenie reklamácií
• Pravidelné školenia tímu
• Návštevy výrobných prevádzok a audity dodávateľov
• Aktívna spolupráca s obchodným úsekom a manažmentom spoločnosti na obchodných prípadoch
• Pravidelná identifikácia potrieb a budovanie vzťahov s obchodnými partnermi v oblasti kvality

• zázemie v stabilnej spoločnosti
• práca v dynamickom kolektíve s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu
• odborné zaškolenie
• široké portfólio benefitov
• príjemný pracovný kolektív
• teambuildingy

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť FIRST FOOD PRODUCTION bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárskeho zamerania – Kvalita a hygiena potravín

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1r

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktívna znalosť cudzieho jazyka ( AJ/NJ) anglický jazyk na úrovni B2 a vyššie - angličtinu využijete denne v komunikácii
• oceníme energický typ, ktorý sa nezľakne improvizácie
• príjemné vystupovanie
• komunikačné a organizačné schopnosti
• spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci
• tímový hráč
• kreativita
• samostatnosť

FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. funguje na Europskom trhu od roku 2016. Obchodujeme s potravinovými produktmi po celom svete. Spolupracujeme s najväčšími európskymi a medzinárodnými reťazcami. Spoločne spravujeme medzinárodné produktové portfólio, preberáme zodpovednosť vo všetkých krokoch vývoja produktov a ako tím vyvíjame nové koncepty.

Sme stabilne sa rozrastajúca spoločnosť, založená na zdieľaní spoločných hodnôt a podpore navzájom. Radi by sme umožnili našim kolegom participovať na úspechu spoločnosti. Vďaka vzájomnej dôvere, každý má príležitosť zrealizovať vlastné myšlienky a uplatniť svoje zručnosti a vedomosti. Spoločné ciele dosahujeme v tíme a sme otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme a inovujeme spoločne.

Znie to dobre? Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4583957  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac