Obchodný referent - back office

FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o.

Miesto práce
Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 1 700 EUR/mesiacodmeny a ročné bonusy, možnosť finančného rastu mzdy,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

••Komunikacia s dodavateľmi a zákazníkmi v B2B prostredí
•Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a partnerov
•Zapájanie dodávateľov do vývoja nových produktov a do procesov dosiahnutia kvality výrobku
•Celková správa zákaziek od ich realizácie až po ukončenie
•Sledovanie termínov dodávateľov a kvality dodávok v spolupráci s oddelením QA
•Vypracovávanie cenových ponúk a prezentácií
•Objednávanie tovaru u zmluvných dodávateľov
•Vykonávanie výberových konaní pre dopravu
•Spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti

•Spolupráca na zaujímavých a kreatívnych projektoch
•Perspektívne zamestnanie
•Vzdelávanie, príležitosť pre odborný rast
•Motivujúce finančné ohodnotenie- bonusy
•Firemné teambuildingy
•Ponukaný plat je len orientačný a závisí od praxe a relevantných skúseností uchádzača

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielať prosím mailom,
odpovieme len uchádzačom, ktorí boli pozvaní na pohovor.
Výška mzdy v danom rozmedzí, závisí od skúseností adepta v danom odbore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

•Vysoká miera samostatnosti
•Obchodný duch a skúsenosti
•Veľmi dobré organizačné zručnosti, flexibilita
•Spoľahlivosť, samostatnosť a proaktívne riešenie problémov
•Príjemné a profesionálne vystupovanie
•Lojálny, tímový hráč
Anglický jazyk podmienkou, nemecký jazyk výhodou

FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. funguje na Europskom trhu od roku 2016. Obchodujeme s potravinovými produktmi po celom svete. Spolupracujeme s najväčšími európskymi a medzinárodnými reťazcami. Spoločne spravujeme medzinárodné produktové portfólio, preberáme zodpovednosť vo všetkých krokoch vývoja produktov a ako tím vyvíjame nové koncepty.

Sme stabilne sa rozrastajúca spoločnosť, založená na zdieľaní spoločných hodnôt a podpore navzájom. Radi by sme umožnili našim kolegom participovať na úspechu spoločnosti. Vďaka vzájomnej dôvere, každý má príležitosť zrealizovať vlastné myšlienky a uplatniť svoje zručnosti a vedomosti. Spoločné ciele dosahujeme v tíme a sme otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme a inovujeme spoločne.

Znie to dobre? Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2691078  Dátum zverejnenia: 9.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac