Obchodný referent - back office

FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o.

Miesto práce
Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacodmeny a ročné bonusy, možnosť finančného rastu mzdy,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

••Komunikacia s dodavateľmi a zákazníkmi v B2B prostredí
•Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a partnerov
•Zapájanie dodávateľov do vývoja nových produktov a do procesov dosiahnutia kvality výrobku
•Celková správa zákaziek od ich realizácie až po ukončenie
•Sledovanie termínov dodávateľov a kvality dodávok v spolupráci s oddelením QA
•Vypracovávanie cenových ponúk a prezentácií
•Objednávanie tovaru u zmluvných dodávateľov
•Vykonávanie výberových konaní pre dopravu
•Zabezpečenie logistiky, vyclievanie, colné záležitosti
•Spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti

•Spolupráca na zaujímavých a kreatívnych projektoch
•Perspektívne zamestnanie
•Vzdelávanie, príležitosť pre odborný rast
•Motivujúce finančné ohodnotenie- bonusy
•Firemné teambuildingy
•Ponukaný plat je len orientačný a závisí od praxe a relevantných skúseností uchádzača

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielať prosím mailom,
odpovieme len uchádzačom, ktorí boli pozvaní na pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Počet rokov praxe

3
3

•Vysoká miera samostatnosti
•Obchodný duch a skúsenosti
•Veľmi dobré organizačné zručnosti, flexibilita
•Spoľahlivosť, samostatnosť a proaktívne riešenie problémov
•Príjemné a profesionálne vystupovanie
•Lojálny, tímový hráč
Anglický jazyk podmienkou, nemecký jazyk výhodou

Sme dynamická a rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa dovozom kvalitných potravinárskych výrobkov z celého sveta. Pracujeme hlavne so súkromými značkami našich zákazníkov. Našimi hlavnými zákazníkmi sú hlavne veľké obchodné siete.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Vajnorská 100/A
83104 Bratislava

Kontakt

ID: 2691078  Dátum zverejnenia: 12.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac