C/C ++ Programátor - príležitosť aj pre absolventa (POS development)

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád zisťuješ ako funguje telefón, počítač, ci televízor? A čo tak POS terminál? Zariadenia, ktoré predstavujú spojenie hardvéru, embeded OS, C++ aplikácie a bezpečnostných mechanizmov od načítania údajov na karte až po výmenu kľúčov na diaľku sú dnes využívané miliónmi ľudí denne a reprezentujú modernú dobu 21.storočia. Bezkontaktné platby, či platby mobilom a hodinkami sú novinkami posledných rokov a Ty máš teraz jedinečnú príležitosť podieľat sa na pokroku prácou ako softvérový developer pre POS terminály vo firme s medzinárodným pôsobením na európskom trhu. Pomôž nám zaviesť do používania najmodernejšiu radu terminálov s farebnou obrazovkou veľkosti bežného smartphone, podporou html a integrovanými aplikáciami pre zefektívnenie platobného styku. Táto príležitosť čaká len na Teba!

V SIA Slovakia Ti poskytneme kompletné zasvetenie do problematiky a technológie platobného styku, naučíme Ťa naše know-how a s našou pomocou vyrastieš v medzinárodne uznávaného technického odborníka. Od Teba potrebujeme, aby si bol šikovný programátor, ktorý sa nebojí C++, rád vymýšľa riešenia a hľadá podstatu problémov a je ochotný sa učiť nové veci, o čo sa postarajú už skúsenejší kolegovia a séria úvodných školení.

Ak si kandidát, ktorého hľadáme, Tvojou hlavnou náplňou práce by bolo:
o Software development platobnej aplikácie v C/C++ a správa aplikácii pre Ingenico Terminal platformy - Telium2 a Tetra
o Spolupráca na návrhu a implementácia zmien v existujúcej SPDH aplikácii
o Návrh technickej špecifikácie pre zmeny v POS software tak, aby spĺňala požiadavky bezpečnostných štandartov v kartovom priemysle (PCI a iné)
o Pomoc s integráciou riešení do SIA Slovakia systémov a podpora okolitých tímov počas fázy analýzy a testovania
o Spolupráca s testovacím tímom a prevádzkovým tímom pri riešení produkčných incidentov.

minimum 1500 € - konkrétna ponuka závisí od skúseností a seniority kandidáta

• Peniaze a bonusy
Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
Bonusy pri pracovných a životných výročiach
Diners karta bez poplatkov
Bratislavská mestská karta bez poplatkov
Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom od zamestnávateľa

• Zdravie
Zdravotná starostlivosť v moderných poliklinikách
Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
25 dni do roka doplatená PN
5 sick days
Zabezpečený pitný režim priamo v office : voda, kávička, čaj

• Work-life balance
Flexibilný pracovný čas
Medzinárodné prostredie
Voľnočasové aktivity s kolegami

• Profesionálny rozvoj
Kurzy anglického jazyka
Hard & Soft skills tréningy

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Našich zamestnancov podporujeme v ich raste, no máme taktiež určité požiadavky na skúsenosť a zručnosti kandidáta.
Náš nový kolega by mal mať skúsenosť s :
o C - pokročilý
o C++ - pokročilý
o Základy C# sú výhodou
o Skúsenosti s programovaním embedded systémov a sériovou komunikáciou sú výhodou
o Sieťové znalosti, TCP/IP protokol, Wireshark
o Skúsenosti so štandartnými nástrojmi pre vývoj softvéru ako Git, Gerrit, Jira, Confluence
o Tímový hráč so schopnosťou pracovať samostatne na projektoch a úlohách
o Angličtina na pokročilej úrovni v písanej aj hovorenej forme
o Vedomosti o POS termináloch, SPDH protokole a EMV sú výhodou
o HTML5 znalosť je výhodou

Schopnosť pracovať nezávislo je viac než vítaná.
Ak vieš doslova plynulo hovoriť po anglicky a spĺňaš všetky spomenuté požiadavky vyššie, čakáme na tvoju prihlášku!

Nexi is European leader in the design, creation and management of technology infrastructures and services for Financial Institutions, Central Banks, Corporates and the Public Sector, in the areas of payments, cards, network services and capital markets. Nexi Group provides its services in over 25 countries, and also operates through its subsidiaries in Austria, Croatia, Czech Republic, Germany, Greece, Romania, Serbia, Slovakia, Hungary and South Africa. The company also has branches in Belgium and the Netherlands, and representation offices in the UK and Poland.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jennifer Farkašová Beneová
E-mail: poslať životopis
ID: 3368303  Dátum zverejnenia: 31.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimum 1500 € - konkrétna ponuka závisí od skúseností a seniority kandidáta