IT Tester / Analytik

Digital Park II, Einsteinova 25, 851 01 Bratislava 5, Bratislavský kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Chceš sa venovať práci, ktorá Ťa baví a nielen živí? Chceš spolupracovať na projektoch s IT profesionálmi? Ak si tester, alebo by si sa testingu rád venoval, je pre teba naša pracovná príležitosť ako stvorená.
Hľadáme šikovného testera, ktorý bude zodpovedný za testovanie aplikácie na správu kreditných kariet u globálneho lídra na trhu v oblasti spracovania platobných transakcii.

Naplň práce
Potrebujeme šikovného človeka – či už absolventa s chuťou rozvinúť svoje zručnosti v oblasti testingu, alebo testera, ktorý už má niečo za sebou. Človeka, ktorý si pripraví všetky potrebné dáta, testovacie scenáre, otestuje všetko potrebné a na záver posunie svoje zistenia ďalej.
Iné výhody
Najzaujímavejšie benefity:
- Firemné akcie - stocks, stravné lístky plne hradené spoločnosťou, bonusy, DDS
- Zdravotná starostlivosť v moderných poliklinikách, 25 dni do roka doplatená PN, 5 sick days
- Flexibilný pracovný čas, možnosť HO, voľnočasové aktivity s kolegami
- Dlhodobé vzdelávanie v rámci spoločnosti
a mnoho ďalších výhod . . .
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

UNIX/Linux - základy

Počítačové znalosti - programátor

SQL - základy
Si vhodný kandidát ak:
- Hľadáš spôsoby, ako to urobiť a nie dôvody prečo sa to nedá. Vieš čo je UNIX a SQL - máš veľkú výhodu. Ak nie, nevadí, všetko potrebné ťa naučíme. Dôležité je vnímať technický problém ako výzvu, nie ako prekážku. Nebojíš sa komunikovať, pýtať sa, získavať nové informácie a poznatky. A to aj v angličtine.

First Data Corporation je hlavným poskytovateľom elektronických obchodných a platobných riešení na celom svete. Máme 25000 zamestnancov a obsluhujeme cez 4 milióny obchodných miest, 1700 vydavateľov kariet a milióny zákazníkov.

First Data ponúka kompletné portfólio systémov a bankových služieb pre oblasť vydávania kariet a acquiring obchodníkov, ako aj pre správu bankomatov a POS terminálov, switching a autorizačné služby, personalizáciu kariet, tlačové a poštové služby.

First Data Slovakia je vedúcim nezávislým spracovávateľom transakcií v Európe. Máme zastúpenie v celom regióne - spracovateľské centrá sú v Nemecku, Grécku, Taliansku, Lotyšsku, Litve, Slovensku, Španielsku a vo Veľkej Británii. V Európe, na Strednom východe a v Afrike máme viac ako 5000 zamestnancov a viac ako 100 klientov.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
ID: 3135193   Dátum zverejnenia: 4.12.2017