Administratívny pracovník/pracovníčka (NJ)

FIRMDATA Slovenská republika, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
950 EUR/mesiacod 950 EURO/brutto (30 hodín týždenne). Finančné ohodnotenie odpovedajúce zverenej zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- všeobecná kancelárska práca a zadávanie údajov
- od 950 EURO/brutto (30 hodín týždenne).
- finančné ohodnotenie odpovedajúce zverenej zodpovednosti
- komplexné školenie
- nejedná sa o callcetrum alebo telefonický predaj

Hľadáme spolupracovníčku pre administratívnu prácu v Bratislave.

Ponúkame férové mzdové ohodnotenie, komplexné zaškolenie a bexibilný pracovný čas.

Životopisy prosíme zasielať na [email protected]

- allgemeine Büroarbeiten und Eingabe von Daten
- ab 950 EUR/brutto (30 Stunden pro Woche).
- finanzielle Bewertung entsprechend der anvertrauten Verantwortung
- umfassende Einschulung
- kein Callcenter oder Telefonverkauf

Wir suchen Mitarbeiter für administrative Tätigkeiten in Bratislava. Wir bieten leistungsgerechte Bezahlung, umfassende Einschulung und bexible Arbeitszeit.

Prämie für Deutschkenntnisse.

Bewerbungen mit Lebenslauf bitte an [email protected]

- flexibilný pracovný čas
- prémie podľa odvedenej práce
- ročná prémia
- finančný príspevok pri pracovných jubileách
- komplexné zaškolenie

- flexible Arbeitszeit
- leistungsbezogene Prämie
- Jahresprämie
- Jubiläumsprämie

Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme im veľa pracovných, ale aj osobných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Reklamné a marketingové služby pre podnikateľov (B2B).

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4474236  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac