Support pre začínajúcich podnikateľov TPP/študent

firmáreň.sk, s. r. o.

Miesto práce
Miletičova 1, 821 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacPeňažné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firmáreň buduje svoj support tím a ty máš možnosť byť pri jeho zrode. Začínajúci, ale aj už fungujúci podnikatelia potrebujú tvoju pomoc! Máš možnosť zorientovať našich klientov v spleti administratívnych povinností pri rozbiehaní svojej firmy, živnosti alebo neziskovky. Naučíš ich ovládať portál firmaren.sk a staneš sa profíkom vo vyhľadávaní a poskytovaní informácií o podnikaní na Slovensku. Samozrejme, výhodou bude tvoja predošlá skúsenosť s danou problematikou alebo skúsenosti zo zákazníckej podpory. Tiež sa naučíš vymotať zo spleti pavučín utkaných úradmi a môžeš použiť toto “know how” pri komunikácií s našími klientami. Úloha to nie je ľahká. Bojovať budeš nástrojmi ako online chat, telefón, email a aj po zaškolení môžeš ešte pužiť žolíka - poprosiť skúsenejších zamestnancov o radu :)
Daj nám vedieť či si sa rozhodol prijať novoročnú výzvu Firmárne a pošli nám svoj životopis.

- Dynamický a priateľský kolektív.
- Bezplatné stravovanie (formou gastrokarty).
- Motivačné odmeňovanie - výkonnostné bonusy.
- Získanie vedomostí o začiatkoch podnikania.
- Možnosť jazykového vzdelávania - kurz angličtiny plne hradený zamestnávateľom.
- Miesto výkonu práce v Bratislave, priamo pri Trnavskom mýte (dopravný uzol) a OC - Centrál - služby, obchody, reštaurácie, relax.
- Na výber z päť druhov káv (bezplatne).
- Pitný režim a ovocné nápoje (bezplatne).
- Zdravotný balíčed raz ročne.
- Firemné akcie (teambuildingy).

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu v SJ alebo AJ. Prvý výber realizujeme na základe prijatých CV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podnikanie, ekonómia, právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pozitívny vzťah ku komunikácií všetkými spôsobmi - telefón, email, chat.
- Chuť pomáhať a riešiť aktuálne situácie pri začiatkoch v podnikaní ako aj pri práci s portálom firmaren.sk.
- Profesionálne vystupovanie.
- Základný prehľad v oblasti podnikania.
- Počítačové zručnosti - MS Office (Word, Excel, PowerPoint) / Google Suite (Sheets, Words, Slides), strojopis

Firmáreň je na Slovensku najpoužívanejší portál pomáhajúci ľuďom jednoduchšie začať podnikať. Boli sme pri vzniku známych start-upov. Špecializujeme sa na automatizované online vytváranie firiem a iných subjektov (živnosti, s.r.o., občianske združenia a podobne). Hájime vedúce postavenie na slovenskom trhu už piaty rok v rade. Portál súčasne poskytuje služby, ktoré s podnikaním súvisia (napríklad registračné sídlo, administratívne služby pri ohlasovaní zmien vo firmách, vedenie účtovníctva a podobne). Viac informácii nájdete na www.firmaren.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

firmáreň.sk, s.r.o.
Miletičova 1
821 08 Bratislava
ID: 3850118  Dátum zverejnenia: 9.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac