Administratívny pracovník

firmáreň.sk, s. r. o.

Miesto práce
Miletičova 1, 821 08 Bratislava
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne práce súvisiace s agendou zakladania firiem online.
Jednoduché všeobecné poradenstvo začínajúcim podnikateľom.
Osobná a telefonická komunikácia s klientmi.
Komunikácia s úradmi (živnostenský úrad, daňový úrad, obchodný register).
Spracovanie korešpondencie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800

Dynamický a priateľský kolektív.
Bezplatné stravovanie (formou gastrokarty).
Motivačné odmeňovanie - zvýšenie platu po skúšobnej lehote, výkonnostné bonusy.
Získanie vedomostí o začiatkoch podnikania.
Možnosť jazykového vzdelávania - kurz angličtiny plne hradený zamestnávateľom.
Miesto výkonu práce priamo pri Trnavskom mýte (dopravný uzol) a OC Centrál - služby, obchody, reštaurácie, relax.
Na výber z päť druhov káv (bezplatne).
Pitný režim a ovocné nápoje (bezplatne).
Zdravotný balíčed raz ročne.
Firemné akcie (teambuildingy).

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy v SJ alebo AJ Vás prosíme poslať emailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2019 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podnikanie, ekonómia, právo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre detail.
Komunikačné schopnosti - verbálne, písomné.
Ovládanie programov balíka MS Office - najmä Word, Excel.
Výhodou je znalosť anglického jazyka - stredne pokročilý (B2).

Firmáreň je na Slovensku najpoužívanejší portál pomáhajúci ľuďom jednoduchšie začať podnikať. Boli sme pri vzniku známych start-upov. Špecializujeme sa na automatizované online vytváranie firiem a iných subjektov (živnosti, s.r.o., občianske združenia a podobne). Hájime vedúce postavenie na slovenskom trhu už tretí rok v rade. Portál súčasne poskytuje služby, ktoré s podnikaním súvisia (napríklad registračné sídlo, administratívne služby pri ohlasovaní zmien vo firmách, vedenie účtovníctva a podobne). Viac informácii nájdete na www.firmaren.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

firmáreň.sk, s.r.o.
Miletičova 1
821 08 Bratislava
ID: 3549964   Dátum zverejnenia: 6.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800