Právnik

firmáreň.sk, s. r. o.

Miesto práce
Miletičova 1, 821 08 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Interná právna podpora v oblasti práva obchodných spoločností a podnikania (pri administratívnom zabezpečovaní zakladania spoločností, živností a iných právnych foriem podnikania ako aj pri administratívnom zabezpečovaní zmien v spoločnostiach).
Poskytovanie podnikateľského poradenstva klientom začínajúcim podnikanie.

Dynamický a priateľský kolektív.
Bezplatné stravovanie (formou gastrokarty).
Motivačné odmeňovanie - výkonnostné bonusy.
Získanie vedomostí o začiatkoch podnikania.
Možnosť jazykového vzdelávania - kurz angličtiny plne hradený zamestnávateľom.
Miesto výkonu práce v Bratislave, priamo pri Trnavskom mýte (dopravný uzol) a OC Centrál - služby, obchody, reštaurácie, relax.
Na výber z päť druhov káv (bezplatne).
Pitný režim a ovocné nápoje (bezplatne).
Zdravotný balíčed raz ročne.
Firemné akcie (teambuildingy).

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu v SJ alebo AJ. Prvý výber realizujeme na základe prijatých CV.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo, ekonómia, podnikanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vysoké pracovné nasadenie pri zodpovednej práci.
- Proklientský prístup.
- Dôslednosť a komunikatívnosť.
- Orientácia v problematike podnikania alebo aspoň túžba spoznať túto oblasť.

Firmáreň je na Slovensku najpoužívanejší portál pomáhajúci ľuďom jednoduchšie začať podnikať. Boli sme pri vzniku známych start-upov. Špecializujeme sa na automatizované online vytváranie firiem a iných subjektov (živnosti, s.r.o., občianske združenia a podobne). Hájime vedúce postavenie na slovenskom trhu už tretí rok v rade. Portál súčasne poskytuje služby, ktoré s podnikaním súvisia (napríklad registračné sídlo, administratívne služby pri ohlasovaní zmien vo firmách, vedenie účtovníctva a podobne). Viac informácii nájdete na www.firmaren.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

firmáreň.sk, s.r.o.
Miletičova 1
821 08 Bratislava
ID: 2499912   Dátum zverejnenia: 10.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 750