Reagujte bez životopisu

Inštalatér/ Kúrenár- Nemecko

firma - ROKA s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž vodovodných, vykurovacích a odpadových systémov. Orientácia v stavebných plánoch. Hľadáme jednotlivcov aj skupiny s praxou.

Sprostredkovanie ubytovania, dopravy. Práca na turnusy podľa dohody. Stabilná dlhodobá práca. Možnosť pracovať nadčasy, pondelok až sobota. Zabezpečenie všetkých potrebných dokladov a povolení. Na začiatku možnosť fakturovať týždenne, splatnosť faktúr podľa potreby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť, samostatnosť, serióznosť, zodpovednosť, precíznosť.

firma-ROKA s.r.o. je stabilná a neustále sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zamestnáva kvalifikovaných pracovníkov v odbore inštalatér. Ťažisko firmy je predovšetkým v oblasti výstavby a montáže v oblasti vodoinštalácií a vykurovania. Firma má dlhoročnú skúsenosť s prácou v Nemecku a Rakúsku.

Adresa spoločnosti

firma-ROKA s.r.o.
Milochov 94
01706 Povazska Bystrica

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3970322  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.