Stavebný pracovník (Obkladač)

Firma Füle s.r.o.

Miesto práce
Beketfa, Holice-Beketfa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 750 - 2 750 EUR/mesiacMzda podľa skúsenosti, zručnosti uchádzača. Možnosť rýchleho kariérneho rastu. Prípade po dohode, práca na úkol (mb,m2)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obkladač/Dlažbár/Murár:
- Pokládka gres-porcelánovej dlažby hr. 20 mm v exteriéri, okolo domu, bazénu
- Pokládka obyčajnej dlažby do interiéru
- Kladenie obkladu do interiéru (kúpeľne)
- Realizácia tehlových obkladov

- Náradie, mechanizácie zabezpečené
- Kompletné pracovné oblečenie
- Firemné vozidlo
- Školenie, výcviky, exkurzie
- Práca zabezpečená počas celého roka (aj v zime)
- Rôzne prémie podľa výkonu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás vo firme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, príp. iného odboru postačuje dostatočný prax v oblasti stavebníctva

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť
Flexibilnosť

Stavebná firma Füle je dynamicky sa rozvíjajúca stavebná firma, ktorá existuje na trhu stavebníctva už od roku 1996. Svojim klientom poskytujeme komplexné služby zamerané na výstavbu a rekonštrukciu objektov a stavieb, vrátane realizácie dodávok “na kľúč”. Vďaka flexibilite, kvalite, rýchlosti, spoľahlivosti a komplexnosti sme silná, konkurencieschopná stavebná firma.
ID: 4351648  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac