550 - 900 EUR

Vodič motorového vozidla do 3,5 t

Firma DDD Activ

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie motorového vozidla
- pravidelný zber veľkorozmerného – objemného odpadu, odvoz na jeho likvidáciu
- vypratávanie veľkorozmerného – objemného odpadu z objektov, nákladka – výkladka, odvoz na jeho likvidáciu
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- práca deratizéra (DDD) – kontroluje výskyt hlodavcov, nastavuje pasce, aplikuje návnady a postreky, likviduje nežiadúce živočíchy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

550,00€/mesiac + motivačné ohodnotenie (neobmedzené)

- kompletné vstupné zaškolenie
- dlhodobé zamestnanie
- stabilný príjem, výplatu načas
- telefón
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce nadčas + motivácia

Informácie o výberovom konaní

- vodičský preukaz B
- trestnú bezúhonnosť
- fyzická zdatnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, pracovitosť, presnosť, komunikatívnosť, flexibilita a logické myslenie
- slušné vystupovanie a orientácia na zákazníka
- hľadáme zručného človeka, s kusom odvahy a zmyslom pre dobrodružstvo

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.6.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

- prax ako vodič z povolania minimálne 2 roky
- prax s vedením vozidla typu „válnik“, ( napr. Iveco Daily, Ford Transit, Fiat Ducato)

Firma DDD Activ bola založená v roku 1992 ako jedna z prvých firiem v súkromnom sektore zaoberajúcich sa ochrannou dezinsekciou, deratizáciou a dezinfekciou, upratovacími prácami, odpadovým hospodárstvom – odvoz odpadu, zimná a letná údržba.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FIRMA DDD Activ
Jurigovo nám. č. 9
841 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Štubňová
Tel.: +421 907 990 934
E-mail: poslať životopis
ID: 3646897   Dátum zverejnenia: 11.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   550,00€/mesiac + motivačné ohodnotenie (neobmedzené)