Rozpočtár /kalkulant stavieb

Firma Beleš s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
04/2021
1 300 - 1 600 EUR/mesiac13 plat, variabilný pracovný čas , prípadná práca z domu na základe dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vážime si kvalitnú a dobre odvedenú prácu. Sme zohraný team, do ktorého hľadáme rozpočtára na vypracovanie rozpočtov a cenových ponúk v oblasti stavebníctva ( v programe CENKROS).
Vypracovanie kalkulácií, cenových ponúk a drobnej projektovej dokumentácie
Vypracovanie cenových ponúk a ich kompletizácia podľa súťažných podkladov.
Analýza súťažných podkladov a vypracovanie ponúk v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podmienkou
Komunikácia s externými dodávateľmi pri príprave ponúk.

flexibilný pracovný čas
individuálny prístup
individuálne ohodnotenie
práca v mladom kolektíve
práca v dynamickej firme

Informácie o výberovom konaní

zivotopis zaslat na mailovu adresu:
[email protected]

Tel.kontakt: 0905859704

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Rozpočtár/ kalkulant stavieb

Počet rokov praxe

4

znalosť rozpočtového programu CENKROS podmienkou
• prax v oblasti verejného obstarávania podmienkou
• čítanie technickej dokumentácie
• lojálnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť,aktívny prístup k práci, flexibilita

Rodinná Stavebná spoločnosť zo sídlom v Stupave , ktorá je na trhu už 30 rokov a je zameraná na pozemné a inžinierske stavby . Poskytuje komplexné služby v procese výstavby občianskych a bytových stavieb, prevádzkovo-administratívnych budov,polyfunkčných objektov,rekonštrukcií ,nadstavieb byt.domov , stavieb rodinných domov , zatepľovacích prác, inžinierskych sietí a vlastných developerských projektov pôsobiaca v Bratislavskom kraji.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3857242  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac