1 600 - 2 100 EUR

Stavbyvedúci

Firma Beleš s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavbený majster /Stavbyvedúci -manuálna práca na stavbe, zakladanie stavieb na základe projektovej dokumentácie,riadenie technologických postupov na stavbe , ovládanie stavebných plánov, organizovanie pracovníkov na stavbe , samostatnosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1600-2100

Komfortné Ubytovanie v sídle spoločnosti zdarma , extra ohodnotenie za dobre vykonanú prácu v rámci dohodnutých termínov, pohyblivá časť pracovnej doby

Životopis prosím poslať na email: [email protected] , alebo kontaktovať na čísle 0905859704

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný priemysel

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, Lojalita , Vytrvalosť, Zodpovednosť, Chuť pracovať, orientácia na tímovú prácu, ovládanie práce s PC (Microsoft Excel,word,outlook) Znalosť práce v Cenkros vítaná

Rodinná Stavebná spoločnosť zo sídlom v Stupave , ktorá je na trhu už 26 rokov a poskytuje komplexné služby v procese výstavby občianskych a bytových stavieb, rekonštrukcií ,nadstavieb byt.domov , stavieb rodinných domov , zatepľovacích prác, inžinierskych sietí a vlastných developerských projektov pôsobiaca v Bratislavskom kraji.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Rímska 5
900 31 Stupava

Kontakt

ID: 2201747   Dátum zverejnenia: 3.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600-2100