Prevádzkový manažér pre Gašperov mlyn a Moment

FIRES, s.r.o.

Miesto práce
Batizovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad plynulou prevádzkou oboch reštaurácií a ubytovania
- starostlivosť o aktuálnych zamestnancov, hodnotiace pohovory
- kontrola a dohliadanie na efektívnosť pracovných rozpisov
- spolupráca s personálnym oddelením, príprava a evidencia podkladov pre personalistiku
- nábor a tréning nových zamestnancov
- dohľad nad dodržiavaním štandardov konceptov a kvality jednotlivých
jedál a služieb
- dohľad nad cenotvorbou/tvorbou cenových kalkulácií
- dohľad nad skladovými zásobami, dennými uzávierkami a inventúrami
- starostlivosť a práca so stálymi hosťami - komunikácia s nimi
- tvorba a vyhodnocovanie prevádzkových podkladov - vytváranie štatistík a následne nástrojov pre zvyšovanie predaja
- dodržiavanie štandardov HACCP a BOZP

- finančné ohodnotenie nadštandardných výkonov;
- práca v príjemnom pracovnom prostredí a priateľskom kolektíve;
- podpora vzdelávania - organizácia kurzov na prevádzkach aj mimo nich;
- príležitosť ďalšieho uplatnenia;
- príležitosť zvýšenia platu v závislosti od odborných znalostí konkrétneho uchádzača;

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu na adresu [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo / ekonomické odbory / HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

BlueGastro - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti z oblasti personalistiky a s riadením ľudí
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť;
- priateľská povaha;
- zodpovednosť, sebestačnosť, flexibilita, spoľahlivosť;
- korektnosť, lojálnosť, pracovitosť;
- organizačné schopnosti

Sme moderná rodinná firma, ktorá vlastní reštauračné a ubytovacie prevádzky Gašperov mlyn a Moment - bistro & ubytovanie. Gašperov mlyn sa dlhodobo drží na vrchole rebríčkov najlepších reštaurácií na Slovensku a bistro Moment je jeho sesterskou prevádzkou. Podobne ako v Gašperovom mlyne, aj v Momente si zakladáme najmä na chutnom jedle pripravenom z čerstvých, sezónnych surovín, príjemnej obsluhe a atmosfére v štýlovom prostredí či skvelých vínach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4081239  Dátum zverejnenia: 15.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac