Reagujte bez životopisu

Pomocná sila v kuchyni

FIRES, s.r.o.

Miesto práce
Batizovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
590 EUR/mesiac- podiel z tringeltov;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hrubá príprava zeleniny a iných potravín pre varenie;
- starostlivosť o čistotu jednotlivých pracovísk kuchyne;
- umývanie bieleho a čierneho riadu a zodpovednosť za ich čistotu;

- práca v systéme krátky/dlhý týždeň;
- preplatené prípadné nadčasy;
- plat kompletne uvedený v pracovnej zmluve v plnej výške;
- práca v čistej kuchyni a príjemnom, dynamickom kolektíve;

V prípade záujmu o prácu nám pošlite svoj životopis na adresu [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, sebestačnosť, flexibilita, spoľahlivosť;
- korektnosť, lojálnosť, pracovitosť;

Sme moderná rodinná firma, ktorá vlastní reštauračné a ubytovacie prevádzky Gašperov mlyn a Moment - bistro & ubytovanie. Gašperov mlyn sa dlhodobo drží na vrchole rebríčkov najlepších reštaurácií na Slovensku a bistro Moment je jeho sesterskou prevádzkou. Podobne ako v Gašperovom mlyne, aj v Momente si zakladáme najmä na chutnom jedle pripravenom z čerstvých, sezónnych surovín, príjemnej obsluhe a atmosfére v štýlovom prostredí či skvelých vínach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3836504  Dátum zverejnenia: 26.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 590 EUR/mesiac