Revízny technik hasiacich zariadení / Technik / Kontrolór hasiacich prístrojov a hydrantov

FIREcontrol s. r. o.

Miesto práce
Špačinská cesta 91, Trnava
Termín nástupu
nástup možný okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 400 EUR/mesiacosobné príplatky, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš technicky zameranú prácu - vykonávanie kontrol a servis hasiacich zariadení (hasiace prístroje, hydranty, požiarne klapky, požiarne dvere a iné)?
Máš prax v odbore? Hľadáš prácu v Trnave a jej okolí? Tak čítaj ďalej.

K Tvojej práci bude patriť aj komunikácia so zákazníkmi, samozrejmosťou je práca s PC (Word, Excel, Outlook) a ostatné práce súvisiace s predmetom činnosti.
Očakávame, že máš prax v odbore.

Ponúkame dlhodobo stabilnú prácu v priateľskom kolektíve kolegov, ale aj vedenia. Poskytneme Ti na výkon tvojich povinností služobný mobil, služobné auto, služobný notebook, zľavu u partnerských spoločností, ktorú môžeš využiť pre seba a súčasne sa s nami zúčastniť zaujímavých firemných akcií.

Naša firma sa pýši tým, že za 21 rokov nášho fungovania máme stály a rozrastajúci sa tím kolegov. Záleží nám na dlhodobej, korektnej spolupráci z oboch strán.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax podmienkou

Hľadáme zodpovedného, lojálneho kolegu, ktorý je technický typ s ústretovým vystupovaním voči zákazníkom. Podmienkou sú pracovné skúsenosti v odbore (na pozícii) a znalosť problematiky.

Naša spoločnosť FIREcontrol s. r. o. je jednou z líderských spoločností v oblasti ochrany pred požiarmi na západnom Slovensku. Naši klienti si nás vážia kvôli odbornosti, ústretovosti a dôkladne odvedenej práci. Podstatou nášho podnikania sú služby a obchod na úseku požiarnej ochrany a bezpečnosti pri práci. www.firecontrol.sk

Spoločnosť FIREcontrol s. r. o., Táborská 6, 821 04 Bratislava, IČO: 46388915 oboznamuje uchádzačov o zamestnanie, že pri spracúvaní osobných údajov, vystupuje v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov ako prevádzkovateľ a osobné údaje: meno a priezvisko, titul, adresa, dátum narodenia, telefónne číslo, kontaktná e-mail adresa, dosiahnuté vzdelanie, pracovné skúsenosti a prax, pracovné a osobné spôsobilosti, spracúva tieto údaje v IS – personálna a mzdová agenda, za účelom obsadenia voľného pracovného miesta. Osobné údaje dotknutých osôb prevádzkovateľ neposkytuje tretej strane a ani nedochádza k cezhraničnému prenosu. Po ukončení výberového konania a obsadenia voľného pracovného miesta, prevádzkovateľ osobné údaje neúspešných uchádzačov okamžite zlikviduje.
ID: 4001373  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac