Logo FIRECONTROL SAFETY s.r.o.

Technik požiarnej ochrany | Bezpečnostný technik

FIRECONTROL SAFETY s.r.o.

Miesto práce
Špačinská cesta, Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1 500 Eur v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť FIREcontrol je jednou z líderských spoločností v oblasti ochrany pred požiarmi a bezpečnosťou pri práci na západnom Slovensku. Aktuálne medzi seba hľadáme človeka, ktorého náplňou práce bude:

● Vykonávanie kontrol BOZP a OPP u našich klientov;

● Vykonávanie školení, kontrol, cvičných požiarnych poplachov alebo meraní;

● Vypracovávanie dokumentácie;

● Aktívna komunikácia s klientmi;

● Práca v teréne.

Pracovný deň sa začína a končí na našej prevádzke v Trnave.

  • Pružný pracovný čas;
  • Služobné auto aj na súkromné účely;
  • Služobný mobil a notebook;
  • Stabilná práca v stabilnej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu už 25 rokov;
  • Práca v priateľskom kolektíve;
  • Férový a spravodlivý prístup.

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme:
-platné osvedčenie technika požiarnej ochrany
-platné osvedčenie bezpečnostného technika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

požiarna ochrana, bezpečnosť pri práci, stavebníctvo, strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

● Minimálne 2 ročné skúsenosti na pozícii technika BOZP/PO;
● Platné osvedčenie technika požiarnej ochrany a bezpečnostného technika;
● Technické zmýšľanie;
● Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť;
● Ústretový prístup k zákazníkom;
● Ochota cestovať.

Naša spoločnosť FIREcontrol je jednou z líderských spoločností v oblasti ochrany pred požiarmi a bezpečnosťou pri práci na západnom Slovensku. Klienti si nás vážia kvôli odbornosti, ústretovosti a dôkladne odvedenej práci. Podstatou nášho podnikania sú služby a obchod na úseku požiarnej ochrany a bezpečnosti pri práci.

Obchodná spoločnosť FIRECONTROL SAFETY s.r.o., Špačinská cesta 91, 917 01 Trnava, IČO 51430347 oboznamuje uchádzačov o zamestnanie, že pri spracúvaní osobných údajov, vystupuje v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov ako prevádzkovateľ a osobné údaje: meno a priezvisko, titul, adresa, dátum narodenia, telefónne číslo, kontaktná e-mail adresa, dosiahnuté vzdelanie, pracovné skúsenosti a prax, pracovné a osobné spôsobilosti, spracúva tieto údaje v IS – personálna a mzdová agenda, za účelom obsadenia voľného pracovného miesta. Osobné údaje dotknutých osôb prevádzkovateľ neposkytuje tretej strane a ani nedochádza k cezhraničnému prenosu. Po ukončení výberového konania a obsadenia voľného pracovného miesta, prevádzkovateľ osobné údaje neúspešných uchádzačov okamžite zlikviduje.

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Štefánik
Tel.: +421907415778
E-mail: poslať životopis
ID: 4588207  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac