Revízny technik hasiacich prístojov a hydrantov

FIRE Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Cesta na štadión 331/16, Žilina-Závodie
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacmožnosť odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi a vykonávanie revízií hasiacich prístrojov a hydrantov v zmysle platnej legislatívy u zákazníkov - práca v teréne väčšinou v okolí Žiliny interiér – exteriér, (fyzická záťaž - 2) ; oprava hasiacich prístrojov v dielni organizácie – manuálna zručnosť potrebná, evidovanie záverov kontroly v počítačovom programe (Excel) a vystavenie kontrolných správ, zásobovanie, maloobchodný predaj doplnkového tovaru, vykonávanie inventarizácie a to všetko podľa pokynov zamestnávateľa, vedenie a údržba služobného motorového vozidla, vedenie knihy evidencia jázd.

40-hodinový pracovný čas /od 07,00 - 15,30 hod./, víkendy voľné, 2-3x do roka nutnosť práce v sobotu, možnosť úpravy pracovnej doby, finančný príspevok na stravu

zaslať životopis, v prípade výberu nutnosť osobného pohovoru s ukážkou práce

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nie je potrebná prax

zodpovednosť a lojalita, flexibilita, manuálna zručnosť, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, ochota vzdelávať sa a rásť v odbore, orientovanie sa v legislatíve a práca podľa nej, osobný prístup k požiadavkám zákazníka,  samostatnosť pri riešení úloh

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti ochrany pred požiarmi a bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci /OPP a BOZP/, zároveň poskytujeme kontroly /revízie/ hasiacich prístorov a ich opravy, kontroly požiarnych hydrantov, maloobchodný predaj tovaru a bezpečnostných označení

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Pastorková
Tel.: +421908438068
E-mail: poslať životopis
ID: 4823652  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac