Obsluha flexo-tiskových zařízení

FIORINI INTERNATIONAL Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

  • manuální zručnost, technické myšlení, elán a chuť do práce
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • výhodou praxe z výrobního prostředí
  • výhodou technické vzdělání - strojírenství
  • šikovné lidi rádi zaškolíme

Nabízíme:

  • mzda až 28.000,-Kč brutto dle dosažených zkušeností
  • 2.100 Kč čistého - stravenky 100,-Kč za odpracovaný den
  • 10.000 Kč náborobý příspěvek
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 20 + 5 dní dovolené dle odpracovaných let
  • smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
  • možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
  • příjemný kolektiv, prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • osobní přístup k zaměstnancům

Náplň práce:

  • obsluha výrobního tiskového zařízení (flexotisková technologie)
  • kontrola kvality dle stanovených kontrolních postupů
  • evidence vstupního materiálu a hotových výrobků skenováním
  • obsluha výrobní linky - nastavení, údržba (čištění, mytí, mazání)
  • dodržování čistoty a pořádku na pracovišti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3176201  Dátum zverejnenia: 1.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.