Kvetinár - florista

FIORI s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
4,3 EUR/hod.Priplatok za pracu v sobotu 1.79 EUR/hod, v nedelu 3.58 EUR/hod. Pri odpracovani celeho mesiaca odmena 50 EUR v cistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako bude vyzerať váš deň na našej prevádzke?

- viazanie kytíc, výroba dekorácií, starostlivosť o rezané a črepníkové kvety
- predaj sortimentu zákazníkom, práca s pokladňou
- správne vystavenie tovaru
- sezónna úprava predajne
- starostlivosť o predajňu, cenovky, sledovanie zásob, príprava objednávok

- u nás pri odpracovaní celého mesiaca dostanete plat 700 EUR v čistom
- istotu stabilnej a dlhodobej práce na TPP
- gastro lístky
- pravidelné školenia a semináre od senior floristov
- zľavy na produktoch pre zamestnancov
- špeciálne odmeny pri prekročení výsledkov
- súťaže
- skvelý team, ktorý vie počúvať, poradiť aj naučiť
- sme otvorení "flexibilným pracovným úväzkom"
- sme otvorení absolventom, prípadne záujemcom/záujemkyniam, ktorí ako floristi nepracovali, ale majú vzťah ku kvetom - zaučíme Vás

Informácie o výberovom konaní

Náš výberový proces:
- pošlite nám Váš životopis ako reakciu na tento inzerát, prípadne nám pošlite Váš kontakt, my sa s Vami spojíme

- zorganizujeme Vám rozhovor s manažérom predajní
- ukážeme Vám predajne a máte možnosť absolvovať "skúšobný deň"
- v prípade, že si "padneme do oka" dostanete od nás ponuku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvetinár - aranžér (výhodou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegov, ktorí:
- majú radi kvety rovnako ako my
- sú nároční na poriadok, pravidlá a system
- vedia pracovať samostatne
- skúsenost s predajom, zákazníkom - výhodou
- skúsenosť s viazaním kytíc - výhodou
- máme radi usmiatych, pozitívnych a pracovitých
- hľadáme kolegov, ktorí sa radi učia
- nezáleží nám na vzdelaní, záleží nám na prístupe :)

Fiori vás víta vo svete farieb, vôní, kvetov a nekonečnej krásy.
Moderné, elegantné, štýlové...Také sú kvetinové aranžmány od Fiori.

Sme sieť kvetinárstiev, ktoré sa neustále rozrastá a inovuje.

Fiori je známa profesionalitou svojich floristov, ktorí vďaka kvalitným kvetom dovezených priamo z Holandska, dlhoročnými skúsenosťami, odbornými školeniami, sú schopní vytvárať originálne, moderné a vkusné kytice, kvetinové košíky, vence a kvetinové väzby rôzneho druhu na akúkoľvek príležitosť.
Kvetinové dekorácie dodávajú domovu rodinnú atmosféru, ktorú si vďaka umeniu spoločnosti Fiori zamiluje každý.

Sme firma s tradíciou a hodnotami, veríme v svojich zamestnancov, vďaka nim sme lepší. Čo sľúbime, to plníme. Zákazník je na prvom mieste. Načúvame Vašim radám.

Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/FIORI-kvety-aranžmány-406467596173027/?fref=photo

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3957164  Dátum zverejnenia: 22.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.