Slovenský právník Oddělení právní podpory SME v ČR

Fio banka, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká bankovní finanční skupina se sídlem v Praze působící na finančním trhu v ČR a SR hledá k rozšíření kolektivu právní divize pracovníka na pozici právníka Oddělení právní podpory SME se zaměřením zejména na slovenské právo.
Hlavní náplní práce bude činnost spojená s přípravou úvěrových smluv (hypotéky, podnikatelské úvěry) a související agendou (právní analýzy úvěrových případů).

Požadujeme:

  • VŠ právnická fakulta
  • vhodné pro absolventy, praxe v soukromém právu výhodou
  • znalost slovenského práva
  • slovenský jazyk slovem i písmem
  • zájem učit se novým věcem, důslednost, pečlivost, trpělivost
  • práce v ČR – Praha

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • zaškolení a získání praxe v oboru
  • odbornou a různorodou práci v oblasti občanského, resp. obchodního práva
  • zázemí stabilní instituce - banky
  • tvůrčí pracovní kolektiv právní divize
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností (metro Náměstí republiky, Masarykovo nádraží, v docházkové vzdálenosti rovněž Hlavní nádraží a stanice metra Florenc)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění, očkování proti chřipce zdarma, příspěvek na stravování (stravenky)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2833163  Dátum zverejnenia: 30.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.