Právnik/právnička junior so slovenčinou

Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
V Celnici, Nové Město, Česko
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacNástupný plat od 1700 EUR mesačne (z toho 1100 EUR základná zložka mzdy). Vzhľadom na to, že pracovnoprávny vzťah bude v ČR u českého zamestnávateľa Fio banka, a.s., nie je táto informácia o mzde pre zamestnanie v ČR relevantná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je zameraná na interné právne procesy a zmluvnú dokumentáciu, korporátnu agendu, pracovnoprávnu agendu, nájomné vzťahy, ochranu osobných údajov a súvisiacu právnu agendu. V rámci pracovnej náplne budete tiež pripomienkovať zmluvy uzatvárané s tretími subjektmi, tvoriť a aktualizovať internú zmluvnú dokumentáciu banky a poskytovať odborné konzultácie ostatným útvarom banky.

Príležitosť aj pre absolventky/absolventy. Vďaka rozmanitosti a komplexnosti pracovnej pozície získate bohaté profesijné skúsenosti a prax. Ponúkame zaujímavú prácu na plný pracovný úväzok v centre Prahy.

A k tomu vám ponúkame tieto benefity:

* služobný notebook
* zvýhodnená tarifa na telefonovanie (vrátane dátového limitu)
* príspevok na penzijné pripoistenie (až 500,-Kč mesačne),
* multišport karta (hradí si zamestnanec, cena 1320,-Kč mesačne),
* príspevok na stravovanie - stravenkový paušál (116,-Kč za odpracovaný deň min. 5 hodín = ekvivalent stravenky v hodnote 212,-Kč),
* možnosť čerpania Home office,
* zamestnanecký účet s výhodnými poplatkami,
* kontokorentný úver s výhodnými sadzbami,
* hypotekárny úver s výhodnými sadzbami,
* splátkový úver s výhodnými sadzbami,
* očkovanie proti chrípke,
* občerstvenie na pracovisku (káva, čaj, sódobar),
* strážené parkovisko pre bicykle priamo pod kanceláriami,
* dva týždne voľna navyše nad rámec zákonom stanovenej dovolenky (fakticky 2 týždne neplateného voľna + odmena zodpovedajúca dvojtýždňovej mzde),
* úhrada seminárov/školení spojených s výkonom práce.

Ďakujeme za Váš záujem o zamestnanie v spoločnosti Fio. Po posúdení zaslaných podkladov Vás budeme kontaktovať do 15 dní. Pokiaľ sa Vám do tejto doby neozveme, dali sme prednosť inému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právnická fakulta

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoká škola právnického smeru. Spoľahlivosť, zmysel pre detail, ťah na bránku a starostlivosť.

Fio banka - bankové služby, bežné a termínované vklady, sporiace účty, internetbanking, platobné karty, atď. Takisto aj sprostredkovanie investícií v reálnom čase na burzách v ČR, USA a Nemecku. Obchodovanie s derivátmi v USA.
ID: 4793203  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac