Servisný technik ATM

Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacNástupný plat podľa skúseností od 1100 EUR mesačne vrátane bonusu (z toho 870 EUR základná zložka mzdy). Trvalé navýšenie po skúšobnej dobe a splnení kvalifikačných predpokladov o 100 EUR, ďalšie navýšenie do roka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti so servisom elektrických zariadení, ideálne s bankomatmi?
Vlastníte vodičský preukaz skupiny B?
Ste spoľahlivý, zodpovední, samostatní a nebojíte sa vysokého pracovného nasadenia?

Čo u nás budete robiť
Mať na starosti správu a dohľad nad sieťou bankomatov, primárne po technickej stránke (servis).

Zaujímavú a pestrú prácu nielen s bankovou technikou na plný úväzok.
Možnosť zapojiť sa do práce iných oddelení a rozšíriť si tak svoje skúsenosti
Príležitosť realizovať svoje nápady a podieľať sa na raste jednej z najprogresívnejších bánk na trhu.
Stravné lístky ako aj príspevok na dôchodkové sporenie

Hľadáme pracovníka na našu pobočku v meste Košice (prípadne Prešov). Súčasťou správy by mal byť aj motivačný list.
Ďakujeme za Váš záujem o zamestnanie vo Fio. Pokiaľ sa Vám do 15 dní neozveme, dali sme prednosť iným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Minimálne maturitu.
Čistý trestný register.
Veľkou výhodou, nie podmienkou (všetko potrebné Vás naučíme), sú skúsenosti na pozícii servisného technika elektrických zariadení alebo v oblasti informačných technológií. Prax v bankovom sektore vítaná. Nezľaknete sa, keď máte prehovoriť do telefónu alebo napísať email, a to občas aj anglicky. Keď niečo neviete, nehanbíte sa opýtať a že viete hľadať spôsoby, ako zlepšovať seba aj svoje profesijné okolie.

Fio banka - bankové služby, bežné a termínované vklady, sporiace účty, internetbanking, platobné karty, atď. Takisto aj sprostredkovanie investícií v reálnom čase na burzách v ČR, USA a Nemecku. Obchodovanie s derivátmi v USA.
ID: 4793200  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac