Junior pracovník úverového oddelenia SME

Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dunajská 1, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacNástupný plat od 1800 EUR mesačne (z toho 850 EUR základná zložka mzdy, 950 EUR osobné ohodnotenie )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oceňovanie nehnuteľností a iného zaistenia
- príprava a správa projektov úverového financovania segmentu SME
- rokovania so žiadateľmi o úver a finančnými sprostredkovateľmi
- sledovanie bonity a príprava finančnej analýzy

- zodpovedná práca – spolupráca so skúsenými analytikmi, právnikmi a kolegami z útvaru risk managementu na riešení konkrétnych úverových prípadov
- získanie praxe v odbore
- práca v mladej a rýchlo rastúcej banke
- bankové služby za zvýhodnených podmienok
- finančný príspevok na stravovanie
- príspevok na dôchodkové sporenie
- multisport karta
- možnosť pracovať z domu 40 dní v priebehu roka

Hľadáme pracovníka na našu pobočku v meste Bratislava. Súčasťou správy by mal byť aj motivačný list.
Ďakujeme za Váš záujem o zamestnanie vo Fio. Pokiaľ sa Vám do 15 dní neozveme, dali sme prednosť iným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie, bankovníctvo, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- všeobecná orientácia v podnikateľskom prostredí na Slovensku
- orientácia v účtovných výkazoch
- anglický alebo nemecký jazyk
- vodičské oprávnenie skupiny B (súčasťou práce úverového pracovníka sú obhliadky nehnuteľností alebo podnikov)

Fio banka - bankové služby, bežné a termínované vklady, sporiace účty, internetbanking, platobné karty, atď. Takisto aj sprostredkovanie investícií v reálnom čase na burzách v ČR, USA a Nemecku. Obchodovanie s derivátmi v USA.
ID: 4156655  Dátum zverejnenia: 13.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac