Správca/správkyňa informačného systému

Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Dohodou
1 100 EUR/mesiacNástupný plat od 1100 EUR mesačne (z toho 700 EUR základná zložka mzdy + 400 EUR osobné ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia a správa počítačového HW a SW
- založenie/zmeny/odoberanie užívateľských oprávnení
- poskytovanie technickej podpory užívateľom SW/HW
- príprava nových alebo vykonávanie sieťových zmien na pobočkách
- pravidelná údržba systému
- účasť na projektoch v rámci informačných systémov firmy

Ponúkáme perspektívnu a zodpovednú prácu v Liptovskom Mikuláši na plný úväzok s nástupom podľa dohody. K tomu Vám dáme bankové produkty za zvýhodnených podmienok, príspevok na penzijné pripoistenie, príspevok na stravovanie. A samozrejme to nechceme zadarmo.

Ďakujeme za Váš záujem o zamestnanie vo Fio. Pokiaľ sa Vám do 15 dní neozveme, dali sme prednosť iným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Maturitu, ochotu sa učiť, vysoké pracovné nasadenie, občasné výjazdy po pobočkách a výpomoc zamestnancom s technickými problémami nemôžu byť pre Vás prekážkou.

Fio banka - bankové služby, bežné a termínované vklady, sporiace účty, internetbanking, platobné karty, atď. Takisto aj sprostredkovanie investícií v reálnom čase na burzách v ČR, USA a Nemecku. Obchodovanie s derivátmi v USA.
ID: 4125416  Dátum zverejnenia: 19.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac