Junior analytik úverového oddelenia SME

Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dunajská 1, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacNástupný plat od 1500 EUR mesačne (z toho 700 EUR základná zložka mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a správa projektov úverového financovania segmentu SME
- rokovania so žiadateľmi o úver a finančnými sprostredkovateľmi
- sledovanie bonity a príprava finančnej analýzy
- oceňovanie nehnuteľností a iného zaistenia

- flexibilná pracovná doba – sme pripravení poskytnúť záujemcom po dohode priestor k prípadnému dokončeniu štúdia
- zodpovedná práca – spolupráca so skúsenými analytikmi, právnikmi a kolegami z útvaru risk managementu na riešení konkrétnych úverových prípadov,
- získanie praxe v odbore
- práca v mladej a rýchlo rastúcej banke
- stravné lístky ako aj príspevok na dôchodkové sporenie

Hľadáme pracovníka na našu pobočku v meste Bratislava. Súčasťou správy by mal byť aj motivačný list.
Ďakujeme za Váš záujem o zamestnanie vo Fio. Pokiaľ sa Vám do 15 dní neozveme, dali sme prednosť iným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- študent štvrtého alebo vyššieho ročníka vysokej školy ekonomického zamerania, prípadne absolvent
- všeobecná orientácia v podnikateľskom prostredí na Slovensku
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- český jazyk výhodou
- vodičské oprávnenie skupiny B, súčasťou práce úverového analytika sú obhliadky nehnuteľností alebo podnikov

Fio banka - bankové služby, bežné a termínované vklady, sporiace účty, internetbanking, platobné karty, atď. Takisto aj sprostredkovanie investícií v reálnom čase na burzách v ČR, USA a Nemecku. Obchodovanie s derivátmi v USA.
ID: 4070727  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac