Úverový pracovník/pracovníčka oddelenia hypoték

Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dunajská 1, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 370 EUR/mesiacNástupný plat od 1370 EUR mesačne (z toho 700 EUR základná zložka mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orientujete sa alebo máte záujem zdokonaliť sa v oblasti spotrebiteľských úverov na bývanie so zameraním prevažne na slovenský trh?
Máte záujem učiť sa novým veciam?
Ste dôsledný, trpezlivý, samostatný a zodpovedný?

Čo budete mať na starosti
Komplexne riešiť obchody so zameraním predovšetkým na Slovensko (čiastočne taktiež pre ČR), v zmysle analýzy všetkých podkladov, ich spracovania, prípravy zmluvnej dokumentácie a následnej správy obchodu. Ďalej budete komunikovať s našimi hypošpecialistami na pobočkách banky, budete im poskytovať odbornú podporu a spolupracovať bude potrebné aj s ďalšími našimi oddeleniami (zväčša risk manažéri a právnici).

Práca v centre Bratislavy v príjemnom prostredí v stabilnej spoločnosti. K tomu vám dáme stravné lístky, príspevok na penzijné poistenie a ponúkame výhodné zamestnanecké produkty.
A samozrejme to nechceme zadarmo.

Hľadáme pracovníka na našu pobočku v meste Bratislava. Súčasťou správy by mal byť aj motivačný list.
Ďakujeme za Váš záujem o zamestnanie vo Fio. Pokiaľ sa Vám do 15 dní neozveme, dali sme prednosť iným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Minimálne stredoškolské vzdelanie (VŠ výhodou), základná orientácia v oblasti spotrebiteľských úverov na bývanie v SR, profesionálny prístup, analytické a koncepčné myslenie.

Fio banka - bankové služby, bežné a termínované vklady, sporiace účty, internetbanking, platobné karty, atď. Takisto aj sprostredkovanie investícií v reálnom čase na burzách v ČR, USA a Nemecku. Obchodovanie s derivátmi v USA.

Nám. SNP 21
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Havlíček
E-mail: poslať životopis
ID: 3943634  Dátum zverejnenia: 28.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 370 EUR/mesiac