Junior interný audítor/audítorka – centrála v Prahe

Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Praha 1, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás pomáhať zlepšovať nastavené procesy?
Baví vás práca s bankovými systémami a aplikáciami?
Chcete sa podieľať na vylepšovaní Fio banky?
Tak poďte k nám.

U NÁS BUDETE
Analyzovať procesy v spoločnostiach Fio, vyhodnocovať riziká, plánovať a vykonávať auditné zákazky, poskytovať objektívne a nezávislé uistenia, navrhovať nápravné opatrenia a sledovať ich zavádzanie.

Zaujímavú a pestrú prácu v bankovníctve na plný úväzok. Veľkú príležitosť pre končiacich študentov, ktorí hľadajú prax vo finančnej sfére. Odborný rast v atraktívnej oblasti kapitálových trhov a bankovníctva. Naša stabilná finančná skupina Vám poskytne zodpovedajúce finančné ohodnotenie, systematické vzdelávanie a profesijný rozvoj vrátane možnosti získania profesijných certifikácií. Bankové produkty za zvýhodnených podmienok, príspevok na dôchodkové pripoistenie, príspevok na stravovanie (stravenky) a možnosť každoročného očkovania proti chrípke.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysokoškolské vzdelanie (prípadne študujúci), znalosť anglického jazyka na úrovni min. A2, znalosť českého alebo slovenského jazyka na úrovni rodného jazyka. Predpokladáme schopnosť samostatnej analytickej práce, spoľahlivosť, presnosť, precíznosť, zmysel pre detail, zodpovedný prístup k práci.

Fio banka - bankové služby, bežné a termínované vklady, sporiace účty, internetbanking, platobné karty, atď. Takisto aj sprostredkovanie investícií v reálnom čase na burzách v ČR, USA a Nemecku. Obchodovanie s derivátmi v USA.
ID: 3380485  Dátum zverejnenia: 10.4.2019