Senior interný audítor/audítorka – centrála v Prahe

Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Praha 1, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás pomáhať zlepšovať nastavené procesy?
Baví vás práca s bankovými systémami a aplikáciami?
Chcete sa podieľať na vylepšovaní Fio banky?
Tak poďte k nám.

U NÁS BUDETE
Analyzovať procesy v spoločnostiach Fio, vyhodnocovať riziká, plánovať a vykonávať auditné zákazky, poskytovať objektívne a nezávislé uistenia, navrhovať nápravné opatrenia a sledovať ich zavádzanie.

Zaujímavú a pestrú prácu v bankovníctve na plný úväzok. Odborný rast v atraktívnej oblasti kapitálových trhov a bankovníctva. Naša stabilná finančná skupina Vám poskytne zodpovedajúce finančné ohodnotenie, systematické vzdelávanie a profesijný rozvoj vrátane možnosti získania profesijných certifikácií. Bankové produkty za zvýhodnených podmienok, príspevok na dôchodkové pripoistenie, príspevok na stravovanie (stravenky) a možnosť každoročného očkovania proti chrípke.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vysokoškolské vzdelanie, prax v internom audite v dĺžke cca 2 roky (ideálne vo finančnej inštitúcii), znalosť auditných štandardov a postupov, znalosť anglického jazyka na úrovni min. A2, znalosť českého alebo slovenského jazyka na úrovni rodného jazyka. Predpokladáme schopnosť samostatnej analytickej práce, spoľahlivosť, presnosť, precíznosť, zmysel pre detail, zodpovedný prístup k práci.

Fio banka - bankové služby, bežné a termínované vklady, sporiace účty, internetbanking, platobné karty, atď. Takisto aj sprostredkovanie investícií v reálnom čase na burzách v ČR, USA a Nemecku. Obchodovanie s derivátmi v USA.
ID: 3380480  Dátum zverejnenia: 10.4.2019