Interní auditor/auditorka - centrála

Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky

Místo práce
V Celnici 10, Praha 1, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás pomáhat zlepšovat nastavené procesy a práce s bankovními systémy a aplikacemi??
Chcete se podílet na vylepšování té naší české Fio banky?
Tak přijďte k nám.
U nás budete analyzovat procesy ve společnostech Fio, vyhodnocovat rizika, plánovat a provádět auditní zakázky, poskytovat objektivní a nezávislá ujištění, navrhovat nápravná opatření a sledovat jejich zavádění.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídneme vám zajímavou a pestrou práci v bankovnictví na plný úvazek. Velkou příležitost pro končící studenty, kteří hledají praxi ve finanční sféře. Odborný růst v atraktivní oblasti kapitálových trhů a bankovnictví. Naše stabilní finanční skupina Vám poskytne odpovídající finanční ohodnocení, systematické vzdělávání a profesní rozvoj. Samozřejmostí je příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování (stravenky) a nadstandardní péče o zdraví (očkování).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme od vás vysokoškolské vzdělání ekonomického, matematického nebo příbuzného zaměření, znalost anglického a českého/slovenského jazyka slovem i písmem. Předpokládáme schopnost samostatné analytické práce, spolehlivost, přesnost, preciznost, smysl pro detail, odpovědný přístup k práci. Pokud Vám byl udělen certifikát CIA, CFSA, CRMA, atd., máte velkou výhodu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Banka se sídlem v Praze, aktivně působící i jako bankovní obchodník s cennými papíry na kapitálových trzích v ČR i zahraničí, hledá k rozšíření kolektivu právníka se znalostí slovenského práva na pozici právníka oddělení compliance.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Fio banka,a.s., pobočka zahraničnej banky
Nám. SNP 21
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Trepešová
Tel.: +420224346611
E-mail: poslat životopis
ID: 3261241   Dátum zverejnenia: 5.12.2017