Junior účtovník/čka

FinUP, s. r. o.

Tamaškovičova, Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.03.2024
1 000 EUR/mesiacod 1000 € brutto/mesiac. Finálna mzda je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovník/čka bude zodpovedný/á za:
• Včasné spracovanie pridelenej agendy,
• účtovanie odberateľských faktúr a dobropisov,
• kontrola pohľadávok po splatnosti pridelených spoločností,
• komunikácia s klientom v rámci vysporiadania pohľadávok po splatnosi,
• účtovanie/párovanie elektronicky naimportovaných bankových výpisov,
• účtovanie platieb kreditnými kartami a párovanie,
• účtovanie interných dokladov,
• administratívna a organizačná podpora pri mesačných, kvartálnych a ročných závierkových prácach.

- zaujímavá práca v dynamickej spoločnosti,
- príjemné pracovné prostredie a ústretový kolektív,
- použivanie moderných technológii,
- služobný notebook,
- flexibilná pracovná doba

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku a súhlas so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Dobré znalosti účtovných postupov,
• znalosť účtovného systému Pohoda výhodou,
• prax na obdobnej pozícii výhodou,
• schopnosť rýchlo sa učit nové veci,
• zodpovednosť za dodržiavanie termínov,
• záujem o osobný rozvoj.

Spoločnosť FinUP, s.r.o. poskytuje účtovné a reportingové služby pre stredné a väčšie podniky metódou digitalizácie všetkých administratívnych úloh súvisiacich s účtovníctvom, schvaľovaním a reportingom na jednom mieste.
ID: 3522195  Dátum zverejnenia: 18.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac