Mzdový účtovník

FINSERVIS TAX, s. r. o.

Miesto práce
Rajská 7, 811 08 Bratislava
Termín nástupu
1.4.2023, dohodou
1 700 EUR/mesiacOd 1.700,- € , základná výška mzdy závisí od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu MZDOVÝ ÚČTOVNÍK. V prvom rade hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý vie samostatne pracovať, so zmyslom pre zodpovednosť a je zameraný na výsledky vo vysokom nasadení.

Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii?

- spracovanie miezd zamestnancov spoločnosti a jeho klientov,
- komunikácia so SP, ZP, daňovým úradom, (prihlášky, odhláška, výkazy, prehľady, ELDP...),
- ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti,
- evidencia stravných lístkov v zmysle dochádzky,
- príprava kalkulácia miezd, štatistík a reportov,
- príprava dokladov pri skončení pracovného pomeru,
- poradenstvo v oblasti miezd pre zamestnancov a manažérov,
- sledovanie legislatívnych zmien v pracovnoprávnej oblasti a ich aplikácia do praxe,
- príprava a vedenie zložiek zamestnancov,
- ďalšie prace podľa pokynov vedúceho zamestnanca.

Čo Vám ponúkame navyše?

- príjemné pracovné prostredie v centre mesta (nie Open-space),
- káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
- stabilnú prácu a istotu finančného zázemia,
- otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
- pružný pracovný čas a flexibilitu práce,
- firemné spoločenské a športové akcie,
- rodinnú atmosféru a skvelý tím,
- možnosť kariérneho rastu,
- rôzne firemné zľavy.

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.
Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať len tým, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť FINSERVIS TAX, s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Human - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mzdový účtovník

Počet rokov praxe

2

- ochota neustále sa vzdelávať,
- proaktívny a pozitívny prístup k práci,
- komunikatívnosť a schopnosť argumentovať,
- organizačné zručnosti a otvorený prístup k zmenám,
- schopnosť a ochota prevziať zodpovednosť,
- prax v oblasti mzdové účtovníctvo alebo personalistike - výhoda skúsenosti s outsourcingom,
- ovládanie a prax v software HUMAN,
- znalosť zákonníka práce výhodou,
- znalosť anglického jazyka vítaná.

Spoločnosť FINSERVIS TAX, s. r. o. predstavuje úspešnú poradenskú spoločnosť pôsobiacu na trhu už od roku 1999. Spoločnosť vznikla zoskupením odborníkov s víziou poskytovať služby na vysokej kvalitatívnej ako aj odbornej úrovni. Na báze korektnosti a profesionality spoločnosť už roky plne uspokojuje očakávania svojich klientov a kolektív odborníkov v súčasnosti aj naďalej zachováva vo vzťahu ku klientom princíp komplexnosti, spoľahlivosti a diskrétnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4544334  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac