Tax Trainee

FINSERVIS TAX, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.2.2020, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6,8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu Tax Trainee na naše rozrastajúce sa daňové oddelenie.
V prvom rade hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý chce na sebe ďalej pracovať, so zmyslom pre zodpovednosť, detail, schopného pracovať samostatne a so zameraním na výsledky. Nebudeme ho/ju obmedzovať zbytočne dlhými procesmi, ani mítingami. U nás poskytujeme priestor pre vlastné myšlienky a osobný rast.

Pozícia je vhodná najmä pre študentov s vyštudovaným ekonomickým odborom. Prax v oblasti účtovníctva, auditu alebo daňového poradenstva je len výhodou.
Budete súčasťou tímu skúsených kolegov z daňového oddelenia, ktorí Vám samozrejme podajú pomocnú ruku. S priestorom pre osobný rast môžete u nás rátať.

Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii?

- príprava daňových priznaní – daň z príjmov PO a FO, DPH
- komunikácia s daňovými úradmi a inými štátnymi orgánmi
- spolupráca na daňovom konaní a daňových kontrolách
- pomocné práce súvisiace s výkonom daňového poradenstva
- komunikácia s klientom
- a iné.

Čo Vám ponúkame navyše?

- vzdelávanie v oblasti daňového práva a súvisiacich predpisov
- pôsobenie v tíme pod vedením kolegov s dlhoročnými skúsenosťami
- zaujímavé pracovné ohodnotenie
- perspektíva trvalého pracovného pomeru
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta (nie Open-space)
- káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou
- stabilnú prácu a istotu finančného zázemia
- otvorenú a neformálnu firemnú kultúru
- firemné spoločenské a športové akcie
- pružný pracovný čas a flexibilitu práce
- možnosť kariérneho rastu

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Spoločnosť FINSERVIS TAX, s. r. o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej „Nariadenie“) na základe oprávneného záujmu, za účelom reagovania na Váš záujem pracovať v našej spoločnosti a archivovať ich po dobu 2 rokov. Informácie o možnosti uplatnenia Vašich práv v súvislosti so spracúvaním Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na stránke www.finservistax.sk v časti Kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát má:

- prax v oblasti účtovníctva, auditu alebo daňového poradenstva je vítaná
- aktívnu znalosť anglického jazyka.

Od kandidáta očakávame tieto zručnosti:

- logické a analytické myslenie
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť tímovej práce, komunikatívnosť
- záujem o nové poznatky, schopnosť ďalej sa odborne rozvíjať
- možnosť pracovať podľa dohody.

Spoločnosť FINSERVIS TAX, s. r. o. predstavuje úspešnú poradenskú spoločnosť pôsobiacu na trhu už od roku 1999. Spoločnosť vznikla zoskupením odborníkov s víziou poskytovať služby na vysokej kvalitatívnej ako aj odbornej úrovni. Na báze korektnosti a profesionality spoločnosť už roky plne uspokojuje očakávania svojich klientov a kolektív odborníkov v súčasnosti aj naďalej zachováva vo vzťahu ku klientom princíp komplexnosti, spoľahlivosti a diskrétnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3843211  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6,8 EUR/hod.