Mzdový účtovník

FINSERVIS TAX, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 1400 EUR, základná mzda však závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu mzdový účtovník na naše účtovnícke oddelenie.
V prvom rade hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý chce na sebe pracovať, no zároveň nemá problém pracovať samostatne, s veľkým zmyslom pre zodpovednosť a detail a je zameraný na výsledky.

Pozícia je vhodná pre kandidáta s vyštudovaným ekonomickým odborom a s praxou v oblasti mzdového účtovníctva.
Budete súčasťou tímu skúsených kolegov z finančného oddelenia, ktorí Vám samozrejme podajú pomocnú ruku.

Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii?

- spracovanie miezd zamestnancov spoločnosti a jeho klientov (cca 500 zamestnancov)
- komunikácia so SP, ZP, daňovým úradom, (prihlášky, odhláška, výkazy, prehľady, ELDP...)
- ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti
- evidencia stravných lístkov v zmysle dochádzky
- príprava kalkulácia miezd, štatistík a reportov
- prepočet nároku na dovolenku a dovolenkového priemeru
- príprava dokladov pri skončení pracovného pomeru
- poradenstvo v oblasti miezd pre zamestnancov, manažérov a riaditeľov
- sledovanie legislatívnych zmien v pracovnoprávnej oblasti a ich aplikácia do praxe
- vystavovanie potvrdení o príjme pre zamestnancov
- príprava a vedenie zložiek zamestnancov
- a iné.

Čo Vám ponúkame navyše?

- príjemné pracovné prostredie v centre mesta (nie Open-space)
- káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou
- stabilnú prácu a istotu finančného zázemia
- otvorenú a neformálnu firemnú kultúru
- firemné spoločenské a športové akcie
- firemné zľavy
- a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Spoločnosť FINSERVIS TAX, s. r. o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej „Nariadenie“) na základe oprávneného záujmu, za účelom reagovania na Váš záujem pracovať v našej spoločnosti a archivovať ich po dobu 2 rokov. Informácie o možnosti uplatnenia Vašich práv v súvislosti so spracúvaním Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na stránke www.finservistax.sk v časti Kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický alebo právnický smer

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Human - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Ideálny kandidát má:
- požadovaná prax v oblasti mzdového účtovníctva
- skúsenosti s outsourcingom sú výhodou
- dobrá znalosť zákonníka práce
- znalosť anglického alebo maďarského jazyka veľkou výhodou

Od kandidáta očakávame tieto zručnosti:

- ochota neustále sa vzdelávať
- proaktívny a pozitívny prístup k práci
- komunikatívnosť a schopnosť argumentovať
- organizačné zručnosti a byť otvorený zmenám
- schopnosť a ochota prevziať zodpovednosť.

Spoločnosť FINSERVIS TAX, s. r. o. predstavuje úspešnú poradenskú spoločnosť pôsobiacu na trhu už od roku 1999. Spoločnosť vznikla zoskupením odborníkov s víziou poskytovať služby na vysokej kvalitatívnej ako aj odbornej úrovni. Na báze korektnosti a profesionality spoločnosť už roky plne uspokojuje očakávania svojich klientov a kolektív odborníkov v súčasnosti aj naďalej zachováva vo vzťahu ku klientom princíp komplexnosti, spoľahlivosti a diskrétnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3625561  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 EUR, základná mzda však závisí od seniority kandidáta