Junior daňový konzultant

FINSERVIS TAX, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu junior daňový konzultant na naše rozrastajúce sa daňové oddelenie (prípadne tax trainee - vhodné najmä pre študentov).
V prvom rade hľadáme kolegov, ktorí sa chcú učiť a pracovať na sebe, no zároveň majú odvahu pracovať aj samostatne, so zmyslom pre zodpovednosť a detail a sú zameraní na výsledky.

Pozícia je vhodná pre kandidátov s vyštudovaným ekonomickým alebo právnickým odborom, ideálne s praxou, avšak uvítame aj čerstvého absolventa, prípadne študenta vyššieho ročníka VŠ.
Budete súčasťou tímu skúsených kolegov z daňového oddelenia, ktorí Vám samozrejme podajú pomocnú ruku. S priestorom pre osobný rast môžete u nás rátať .

Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii?

- príprava stanovísk pre klientov
- analýza finančných podkladov
- posudzovanie kompatibility s príslušnou legislatívou
- kontrola obchodných zmlúv
- komunikácia s klientom, s daňovými úradmi a inými štátnymi orgánmi
- registrácia daňových subjektov na daň – DPPO, DPFO, DPH, DzN, DzMV, spotrebné dane
- príprava a kontrola daňových priznaní – daň z príjmov PO a FO, DPH
- práce súvisiace s výkonom daňového poradenstva
- spolupráca na daňovom konaní a daňových kontrolách
- a iné.

Čo Vám ponúkame navyše?

- zaujímavé prepojenie práce "in house" daňového špecialistu a externého daňového poradcu
- jazykové, prípadne iné vzdelávacie kurzy v oblasti daňového práva a súvisiacich predpisov
- skvelý tím odborníkov
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta (nie Open-space)
- káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou
- stabilnú prácu a istotu finančného zázemia
- otvorenú a neformálnu firemnú kultúru
- rodinnú atmosféru
- možnosť kariérneho rastu
- firemné spoločenské a športové akcie
- pružný pracovný čas a flexibilitu práce
- firemné zľavy
- a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Spoločnosť FINSERVIS TAX, s. r. o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej „Nariadenie“) na základe oprávneného záujmu, za účelom reagovania na Váš záujem pracovať v našej spoločnosti a archivovať ich po dobu 2 rokov. Informácie o možnosti uplatnenia Vašich práv v súvislosti so spracúvaním Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na stránke www.finservistax.sk v časti Kontakt.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2019 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický alebo právnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát má:
- prax v oblasti účtovníctva, auditu alebo daňového poradenstva je výhodou
- vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo právnického smeru
- aktívnu znalosť anglického jazyka.

Od kandidáta očakávame tieto zručnosti:
- schopnosť tímovej práce a komunikatívnosť
- vynikajúce analytické a alogické myslenie
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- proklientský prístup.

Spoločnosť FINSERVIS TAX, s. r. o. predstavuje úspešnú poradenskú spoločnosť pôsobiacu na trhu už od roku 1999. Spoločnosť vznikla zoskupením odborníkov s víziou poskytovať služby na vysokej kvalitatívnej ako aj odbornej úrovni. Na báze korektnosti a profesionality spoločnosť už roky plne uspokojuje očakávania svojich klientov a kolektív odborníkov v súčasnosti aj naďalej zachováva vo vzťahu ku klientom princíp komplexnosti, spoľahlivosti a diskrétnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FINSERVIS TAX, s.r.o.
Budova ORBIS, Rajská 7
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3621233   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 EUR