Reagujte bez životopisu

Finančný konzultant

FINPO MB s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 20 000 EUR/mesiacMzda = provízie = neobmedzená možnosť zárobku, horná hranica neexistuje, vyplácame všetky provízie, žiadne bodovacie schémy a MLM!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1 možnosť = Finančný konzultant = komplexné služby pre klientov v oblasti financií
2 možnosť = Manažér = nábor a vedenie tímu Finančných konzultantov
3 možnosť = Finančný konzultant-Manažér = kombinácia oboch činností

Tri hlavné dôvody prečo tento druh podnikania by Vás mohol zaujať?

1.)- podnikanie, ktoré funguje v dobrých aj zlých časoch bez obmedzení
2.)- podnikanie, kde nepotrebujete vstupný kapitál na rozbeh, kde viete začať aj popri zamestnaní, kde môžete doplniť už svoje existujúce podnikanie
3.)- podnikanie, kde bude vždy čo robiť, financie sú a budú pre každého dôležité

Tri hlavné dôvody prečo práve s nami?

1.)- sme komplexná maklérska spoločnosť, máme všetkých 6 sektorov + na viac podstatné a dôležité produkty zapadajúce do koncepcie moderného finančného konzultanta
2.)- nie sme MLM, máme rovnaké transparentné podmienky pre všetkých partnerov a rovnaké vie dať každý náš partner /aj Vy/ novému partnerovi
3.)- vyplácame všetky provízie našim partnerom /finančným konzultantom aj manažérom/ = základné, následné, manažérske, bonusové, objemové, mimoriadne

Po krátkom telefonickom zoznámení, zrealizujeme po vzájomnej dohode stretnutie, kde si prejdeme detailnejšie všetko potrebné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Cieľavedomosť a ochota pracovať s ľuďmi. Chuť pracovať na sebe, chuť neustále sa vzdelávať a napredovať.

Slovenská maklérska spoločnosť zameraná na komplexné poskytovanie služieb vo finančnom sektore.
V súčasnosti sme jediná maklérska spoločnosť /SFA/ s kompletným balíkom služieb vo finančnom sektore, sídliaca v Trnavskom kraji. Partnerov a klientov máme aj v iných krajoch. Viac na www.finpomb.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4599132  Dátum zverejnenia: 10.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac