Asistent-Finančný konzultant

FINPO MB s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
01.01.2023
1 000 - 4 000 EUR/mesiacZákladná mzda + odmeny podľa dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o klientov a podriadených finančných agentov spolupracujúcich s FINPO MB s.r.o.

Servisné práce pre klientov, vybavovanie telefonátov, spracovávanie tlačív, príprava podkladov a analýz, uzatváranie zmluvných dokumentov s klientmi, aktívna spolupráca s vedením spoločnosti.

Stabilná a zaujímavá práca v kancelárii. Atraktívne odmeňovanie, fix + odmeny podľa dosiahnutých ziskov. Odborný rast.

Páčila by sa Vám práca v kancelárii, v príjemnom prostredí, s aktívnymi ľuďmi? Práca, kde sa budete neustále vzdelávať? Kde máte možnosť si slušne zarobiť? Bavilo by Vás pracovať vo finančnom sektore, len nemáte chuť neustále hľadať klientov? U nás je ich dostatok, potrebujeme sa o nich, čo najlepšie starať a preto sa neváhajte k nám prihlásiť, a príďte sa porozprávať o detailoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Výhodou, nie však podmienkou je prax v oblasti sprostredkovania tovarov, služieb, znalosť anglického alebo nemeckého jazyka a komunikačné schopnosti. Príjemné vystupovanie a ľudský prístup považujeme za samozrejmosť.

Slovenská maklérska spoločnosť zameraná na komplexné poskytovanie služieb vo finančnom sektore.
V súčasnosti sme jediná maklérska spoločnosť /SFA/ s kompletným balíkom služieb vo finančnom sektore, sídliaca v Trnavskom kraji. Partnerov a klientov máme aj v iných krajoch. Viac na www.finpomb.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4465534  Dátum zverejnenia: 12.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac