Asistent - Finančný konzultant

FINPO MB s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2020
700 - 4 000 EUR/mesiacMzda je pohyblivá, dohodneme si minimum, pod ktoré nechcete ísť a zvyšok bude o výsledkoch, čím viac spoločne zarobíme, tým viac si rozdelíme podľa spravodlivého a vopred dohodnutého kľúča.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o klientov centrálnej kancelárie. Servisné práce pre klientov, vybavovanie telefonátov, spracovávanie tlačív, príprava podkladov, uzatváranie zmluvných dokumentov s klientmi našej kancelárie, aktívna spolupráca s vedením spoločnosti. Nie je potrebné vyhľadávanie klientov a volať cudzím ľuďom, pracujeme iba s našimi klientmi, prípadne s tými, ktorí k nám prichádzajú na odporúčanie!

Stabilná, zaujímavá, nie nudná práca v kancelárii. Atraktívne odmeňovanie, fix + odmeny podľa dosiahnutých ziskov. Odborný rast.

Páčila by sa Vám práca v kancelárii, v príjemnom prostredí, s aktívnymi ľuďmi? Práca, kde sa budete neustále vzdelávať, kde popri istom plate máte možnosť si zarobiť viac ako v klasickom zamestnaní? Bavilo by Vás finančné sprostredkovanie, len nemáte chuť neustále hľadať klientov? Tak presne Vás hľadáme, my ich máme dostatok, potrebujeme sa o nich, čo najlepšie starať a preto sa neváhajte k nám prihlásiť, a príďte sa porozprávať s nami o detailoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Výhodou, nie však podmienkou je prax v akejkoľvek oblasti sprostredkovania tovarov, služieb, znalosť anglického alebo nemeckého jazyka a komunikačné schopnosti. Príjemné vystupovanie a ľudský prístup považujeme za samozrejmosť.

Slovenská maklérska spoločnosť zameraná na komplexné poskytovanie služieb vo finančnom sektore.
V súčasnosti sme jediná maklérska spoločnosť /SFA/ s kompletným balíkom služieb vo finančnom sektore, sídliaca v Trnavskom kraji. Partnerov a klientov máme aj v iných krajoch. Viac na www.finpomb.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3759018  Dátum zverejnenia: 31.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac