Právnik výkonu dobrovoľných dražieb

Finlegal services, s. r. o.

Miesto práce
Štefánikova 23, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností uchádzača. Po skúšobnej dobe zvýšenie platu dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia procesu dobrovoľných dražieb v zmysle zákona č. 527/2002 Z. z. o dobrovoľných dražbách,
- komunikácia s orgánmi verejnej moci pri výkone agendy a vymáhanie pohľadávok v súvislosti s výkonom záložného práva,
- právna podpora pre správcov bytových domov a spoločenstvá vlastníkov bytov pri výkone zákonného záložného práva,
- tvorba právnych dokumentov a stanovísk + právne poradenstvo v zmysle vyššie uvedených právnych predpisov,
- príprava zmlúv, stanovísk, mimosúdnych výziev a žalôb.

Súčast' tímu právnikov v Združení pre lepšiu správu bytových domov, získanie bohatých skúseností aj v konkurznej agende, správy bytových domov, práca v mladom dynamickom kolektíve, možnosť profesionálneho a osobného rastu, kreatívne prostredie, účasť na odborných konferenciách, možnosť ďalšieho vzdelávania, možnosť prednášateľskej a publikačnej činnosti, teambuildingy, možnosť home office, telefón a notebook aj na súkromné účely.

Pohovor bude pozostávať z predstavenia sa uchádzača a jednoduchej praktickej časti, ktorá sa uskutoční ústnou formou a jej obsahom bude vlastný pohľad na vybrané právne problémy v súvislosti s výkonom vyššie špecifikovanej agendy a posúdenia logického uvažovania a kreativity každého uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, všeobecné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

právo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vítané sú predpoklady časovej flexibilty, zvýšené pracovné nasadenie, schopnosť argumentácie a promptného riešenia nových situácií, zmysel pre detail, precíznosť. Hľadáme tímového hráča, ktorý sa popasuje s každou zverenou úlohou, má rád výzvy a je kreatívny pri plnení pracovných úloh a vie si zorganizovať svoj pracovný čas vrátane prislúchajúcej agendy.

Spoločnosť sa zaoberá výkonom dražieb, mimosúdnym, súdnym a exekučným vymáhaním pohľadávok. Finlegal services, s.r.o. je lídrom v oblasti výkonu zákonného záložného práva pre správcov bytových domov a spoločenstvá vlastníkov bytov a nebytových priestorov a hlavným partnerom v poskytovaní právnych služieb pre Združenie pre lepšiu správu bytových domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4466614  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac