Office manager

Finlegal services, s. r. o.

Miesto práce
Štefánikova 23, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zabezpečenie riadneho chodu kancelárie,
- kreatívne práce v súvislosti s chodom spoločnosti,
- organizácia pracovných stretnutí a časového plánu konateľa spoločnosti,
- organizácia firemných podujatí, teambuildingov, odborných školení a konferencií,
- vykonávanie kreatívnych prác, zastrešovanie projektov,
- komunikácia s klientmi, partnermi a médiami,
- propagácia spoločnosti na sociálnych mediách,
- vykonávanie administratívnych a kancelárskych prác,
- agenda spracovania pošty a telefonických hovorov,
- príprava podkladov pre účtovníka a personálny chod firmy.

práca v mladom dynamickom kolektíve, možnosť profesionálneho a osobného rastu, kreatívne prostredie, motivujúce platové ohodnotenie, účasť na medzinárodných konferenciách, možnosť ďalšieho vzdelávania, teambuildingy, možnosť home office, telefón a notebook aj na súkromné účely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vítané sú predpoklady časovej flexibility, zvýšené pracovné nasadenie, kreatívne myslenie, schopnosť argumentácie a promptného riešenia nových situácií, organizačné schopnosti, orientácia na detail, ústretovosť, komunikatívnosť, samostatnosť

Spoločnosť sa zaoberá výkonom dražieb, mimosúdnym, súdnym a exekučným vymáhaním pohľadávok. Finlegal services, s.r.o. je lídrom v oblasti výkonu zákonného záložného práva pre správcov bytových domov a spoločenstvá vlastníkov bytov a nebytových priestorov a hlavným partnerom v poskytovaní právnych služieb pre Združenie pre lepšiu správu bytových domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3790308  Dátum zverejnenia: 18.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacdohodou