Hypotekárny špecialista Fingo Premium Trenčín

FINGO a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.08.2021
1 000 EUR/mesiac1 000 EUR/mesiac FIX +odmeny priemerne vo výške 3-násobku nástupného platu. Odmeny sú vyplácané kvartálne, sú neohraničené a závisia od schopností a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti z finančného sektora, radi komunikujete s klientmi a chcete ovplyvňovať výšku svojho príjmu?
Chcete byť súčasťou stabilnej firmy a skvelého priateľského tímu pod vedením naozaj skúsených špecialistov?
Pridajte sa do nášho tímu Fingo Premium Centra a poďte s nami klientom prinášať kvalitné a odborné služby.

Ako člen nášho tímu budete:
• analyzovať potreby klientov a poskytovať im komplexné a kvalitné finančné služby,
• aktívne oslovovať klientov, ktorých vám pridelíme,
• neustále sa vzdelávať, aby ste mali výbornú orientáciu na finančnom trhu v oblasti úverov, poistenia a investícií.

Fingo Premium Centrum je naša interná sieť pobočiek, kde hľadáme šikovných, kreatívnych a ambicióznych ľudí, ktorí majú prax vo financiách.
Vďaka netradičnému spojeniu financií a technológií nie sme štandardným finančným sprostredkovateľom na trhu, ale stali sme sa ukazovateľom trendu vo financiách.

Preferujeme ľudí s praxou vo financiách, ak ju však nemáte a viete nám dokázať, že ste ten pravý svojou odhodlanosťou učiť sa a rásť vo svete finančného sprostredkovania, pošlite nám životopis tiež.

• Firemné auto, telefón a notebook.
• Atraktívny model odmeňovania.
• Flexibilný pracovný čas.
• Pravidelné školenia nielen so špecialistami z finančného trhu.
• Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá medziročne rastie v desiatkach percent.
• Multisport kartu za zvýhodnenú cenu.

Budete súčasťou tímu, ktorý stojí pri zrode nových Fingo Premium Centier, čo vám poskytuje obrovský priestor na rozvoj, väčšiu slobodu v uplatňovaní vašich nápadov a kariérnu perspektívu.

Svoj životopis nám prosím zašlite na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície a región, ktorý preferujete.

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí splnia požiadavky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, obchod, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

bankovníctvo, poisťovníctvo

Počet rokov praxe

1

• Prax vo finančnom sektore a bankovníctve.
• Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
• Ovládanie cudzieho jazyka je výhodou.
• Všeobecný rozhľad v bankovom a poistnom prostredí.
• Flexibilita a tvorivosť.
• Zodpovedný prístup, samostatnosť.
• Vysoké pracovné nasadenie.
• Príjemné vystupovanie.
• Silná orientácia na klienta.

FinGO.sk je najväčší digitálny maklér. Sme úspešná finančno-sprostredkovateľská spoločnosť postavená na princípe broker pool-u. Poskytujeme komplexné finančné služby a naši profesionálni makléri patria k najlepším na trhu.
Vďaka unikátnym technológiám prepájame klientov z online prostredia s celoslovenskou sieťou skúsených finančných sprostredkovateľov, aby sme tak priniesli každému zákazníkovi jednoducho a rýchlo najvýhodnejšiu hypotéku, poistenie či investičný produkt.
Vo svojom portfóliu máme viac ako 50 produktových partnerov vrátane všetkých osvedčených bánk, poisťovní a investičných spoločností na trhu. Rastieme aj počas pandémie a naši sprostredkovatelia pôsobia vo všetkých 79 okresoch Slovenska.
ID: 4062627  Dátum zverejnenia: 8.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac